ارائه انواع بشقاب مسی میناکاری

بشقاب مسی میناکاری یکی از زیباترین ظروف تولید شده توسط هنرمندان ایرانی می باشد که از صنایع دستی پر طرفدار به شمار می‌ رود و برای تهیه آن از بهترین تجهیزات و دستگاه ها استفاده می شود. ارائه انواع بشقاب مسی میناکاری در سایز و اندازه های مختلف انجام می پذیرد که افراد می توانند با هدف های کاربردی و تزیینی از این محصولات استفاده نمایند.

ارائه انواع بشقاب مسی میناکاری

درباره بشقاب مسی چه می دانید؟

درباره بشقاب مسی چه می دانید؟ بشقاب مسی میناکاری شده یکی از بهترین ظروف صنایع دستی مخصوص استان اصفهان می باشد که از تنوع بی نظیری برخوردار می‌ باشد و این محصولات معمولاً در دو نمونه ساده و قلم خورده به بازار ارائه می شوند. ظروف و بشقاب مسی میناکاری شده یا قلم خورده دارای برجستگی های روی سطح خود هستند که به صورت طرح‌ های مختلف تولید شده‌اند و هر ظرفی در ابعاد و سایز های متفاوتی ارائه می گردد.

بشقاب مسی میناکاری شده معمولاً در طرح ها و رنگ های متفاوتی تولید می گردد و در تولید آن از سه سبک ختایی، پردازی و اسلیمی استفاده می شود. در هر یک از این فرآیند های تولیدی معمولا از رنگ های مختلف برای ایجاد طرح های متنوع بر روی این ظروف استفاده می‌ شود.

بشقاب مسی دارای کاربرد های بسیار زیادی است و در برخی از موارد از آن با هدف تزیینات و در برخی مواقع برای پذیرایی از مهمان ها استفاده می شود. به همین دلیل این محصولات در نمونه‌ های بشقاب مسی رستورانی و بشقاب مسی تزیینی و غیره معرفی می‌ شوند که متقاضیان می‌ توانند بر اساس سلیقه خود نسبت به تهیه این محصولات اقدام نمایند.

راهنمای خرید انواع بشقاب مسی میناکاری

راهنمای خرید انواع بشقاب مسی میناکاری همان طور که در مبحث قبل تر اشاره کردیم انواع بشقاب مسی میناکاری شده در بازار موجود هستند که بر اساس استفاده از فرآیند های مختلف تولید می شوند و حتماً باید در زمان تهیه آنها به یکسری نکات و راهنمایی ها توجه شود تا در نهایت بهترین محصول مطابق با نظر و سلیقه مشتریان خریداری گردد.

یکی از مهمترین راهنمایی ها برای خرید انواع بشقاب مسی میناکاری توجه به نوع مس استفاده شده در تولید این نوع محصولات می باشد. معمولاً آلیاژ های مس در کیفیت های متفاوت در زمینه تولید انواع این نوع ظروف مورد استفاده قرار می گیرند که هر چقدر کیفیت آنها بالاتر باشد قیمت فروش این محصولات متفاوت تر و پایین تر است.

توجه به طرح و نقشه میناکاری شده بر روی انواع این نوع کالا ها که هرچقدر تنوع طرح و رنگ این نوع محصولات بیشتر باشد و از بهترین فرآیند ها در این زمینه استفاده شده باشد مسلماً قیمت فروش این محصولات بالاتر خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما