بازار صادرات قابلمه مسی طرح دار

قابلمه یکی از نیاز های اولیه هر آشپزخانه می باشد که از گذشته تا کنون وجود داشته است قابلمه انواع مختلفی دارد که قابلمه مسی جزء محبوب ترین نوع قابلمه به شمار می رود چون علاوه بر کیفیت بالا برای سلامتی و تندرستی نیز مفید می باشد. قابلمه مسی جزء اقلام صادراتی نیز به حساب می آید. این قابلمه به صورت طرح دار و ساده است که نوع طرح دار پرفروش است. بازار صادرات قابلمه مسی طرح دار بسیار گرم و داغ است و قیمت مناسبی دارد.

بازار صادرات قابلمه مسی طرح دار

مقاومت بسیار بالایی قابلمه مسی

مقاومت بسیار بالایی قابلمه مسی همانطور که می دانید قابلمه مسی از گذشته تا کنون وجود داشته است و انواع غذا ها در آن طبخ می شود. قابلمه مسی جزء نیاز هایی است که انواع آن در اندازه و ضخامت متعددی وجود دارد. افراد با توجه به موقعیت خود نمونه ای از آن را تهیه می کنند و مورد استفاده فراوان قرار می دهند. در ادامه به مقاومت بسیار بالایی قابلمه مسی می پردازیم که شامل موارد زیر می باشد.

قابلمه مسی یکی از بهترین نوع قابلمه شناخته می شود که بیشتر افراد به خاطر مقاومت بالایی که دارد آن را مورد استفاده قرار می‌دهند این قابلمه در درجه حرارت بسیار بالا نیز می کند و نه ضرری برای بدن ندارد به همین خاطر بیشتر افراد نمونه از این قابلمه را در خانه خود دارند.

قابلمه مسی مقاوم در برابر درجه حرارت بالا همچنین مقاومت قابلمه مسی در برابر تغییرات آب و هوایی و همچنین مقاوم در برابر ضربه می باشد به همین خاطر بیشتر افراد برای جهیزیه نیز از آن استفاده می کنند که نه تنها قدیمی نمی‌شود بلکه هر روز افراد به خاطر سلامتی و تندرستی از آن استفاده و بهره می برند.

قابلمه مسی از کیفیت بسیار مطلوبی برخوردار است و در برابر ضربه و فشار آن هیچ عکس العملی نشان نمی دهد چون در حین ساخت از چکش کاری های مختلف استفاده شده است. مقاومت بالای این قابلمه به قدری است که بیشتر افراد ان را در سایز های مختلف استفاده می کنند و جزء نیاز ان ها شمرده می شود.

بهترین روش تمیز کردن قابلمه مسی

مس یکی از بهترین فلزی می باشد که حدود ۱۰ هزار سال پیش تاکنون از آن استفاده زیادی می‌شد این فلز وسایل بسیار مختلفی ساخته می‌شد که یکی از بهترین وسیله ای که از این ساخته شده است قابلمه مسی می باشد.

بیشتر افراد امروزه دغدغه ای که دارند این است که چطور می‌توانند این ظروف را تمیز و براق نمایند شاید کمتر از آن استفاده شود در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین روش تمیز کردن قابلمه مسی را برای شما بازگو کنیم.

 • یکی از بهترین روش برای تمیز کردن قابلمه مسی این است که آرد، سرکه و نمک را با هم مخلوط کنید این ماده خمیری شکل را بر روی سطوح مورد نظر بمالید که کاملاً قابلمه را در بر بگیرد و حدود ۳۰ دقیقه زمان بگذارید پس از آن مشاهده می کنید که قابلمه بسیار تمیز و براق شده است و هیچ‌گونه لکی بر روی آن باقی نمانده و از سیاهی نیز خارج شده است.
 • یکی دیگر از روش های تمیز کردن قابلمه این است که مخلوط آبلیمو و نمک را بر روی این سطوح مسی به کشید و این عمل موجب شده می‌شود در گذشته تاکنون همواره افراد به این واقعیت هستند که لیمو خاصیت اسیدی دارد به همین خاطر موجب تمیزی و براق این وسائل نیز می گردد.
 • برای تمیز کردن قابلمه مسی می توانید از سرکه و جوش شیرین استفاده کنید و یک خمیر درست کنید و بر روی سطوح قابلمه بکشید و حدود چند دقیقه بعد آن را مورد شستشو قرار دهید این جوجه شیرین موجب می‌شود که هیچ وقت بر روی قابلمه نیافتد و قابلمه بسیار براق و درخشان شود.
 • یکی از راحت ترین و ساده ترین راه تمیز کردن قابلمه مسی آن را آغشته به سس گوجه فرنگی کنید چون‌ دارای نمک و سرکه می باشد که خاصیت اسیدی داد می‌کند و موجب تمیزی و براقیت ظروف مسی ازجمله قابلمه می گردد نیز دربی ها را نیز به راحتی از آن دور می‌کند.

قابلمه مسی اصل چه ویژگی هایی دارد؟

قابلمه مسی اصل چه ویژگی هایی دارد؟ امروزه با آمدن قابلمه مسی تقلبی کار برای افرادی که می خواهند از قابلمه مسی اصل را دشوار نموده است. در این مقاله قصد داریم از ویژگی‌ها و مزیت‌های قابلمه مسی اصل بگوییم تا بتوانید در ادامه به این سوال که قابلمه مسی اصل چه ویژگی هایی دارد؟

 • برای تشخیص قابلمه اصل مسی می‌توانید به رنگ بدنه آن توجه کنید این قابلمه رنگ بدنه سرخ و قرمز دارد که انعکاس بالایی دارد و به راحتی قابل تشخیص می باشند در مقابل قبلاً شی تقلبی رنگ بدنه کمی زرد تری دارد که از آلیاژ مس و برنج به دست امده است که کیفیت خوبی ندارد.
 • از جمله روش هایی که برای تشخیص مسی می‌تواند به آن توجه کنید پروفایل ملی تقلبی دقیقه‌ای ساخته شده است که پوسته پوسته می‌شوند و مقاومت آنچنانی ندارند قابلمه مسی اصل باید از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار باشد و از سطوح صافی نیز برخوردار باشد این ظروف نباید فرو رفتگی داشته باشد و هیچ گونه سوراخی بر روی ان نیست.
 • اگر این ظروف را در مقابل آفتاب قرار دهید رنگ قرمز به قهوه ای بر روی ان به خوبی نمایان می شود و اگر تقلبی باشد رنگ زرد برنج را می توانید ببینید. ظروف مسی ظرافت خاصی دارد که اگر بر روی ان ضربه بزنید صدای نرمی از خود بیرون می کند در حالی طروف مسی تقلبی صدای پهن و تیزی دارد.
 • قابلمه مسی درجه یک را می توانید به راحتی از روی وزن و یا از روی آهن ربا نیز به راحتی نیز تشخیص دهید این آهنربا به طروف تقلبی مسی می چسبد و آن را جذب می نماید‌ طروف تقلبی نظیر برنج وزن بیشتری نسبت به ظروف مسی دارد.

راهنمای انتخاب بهترین قابلمه مسی

از گذشته تا کنون در آشپزخانه بیشتر افراد قابلمه‌ مسی وجود داشت که به خاطر کیفیت بسیار بالایی که دارد همواره از آن استفاده می گردد این قابلمه دمای یکسانی دارد به همین خاطر بیشتر افراد از آن استفاده می کنند. برای انتخاب بهترین قابلمه مسی می‌توانید به راهنمایی ما توجه نمایید که از نظر کیفیت و مرغوبیت سطح قابل قبولی داشته باشد.

 • یکی از مهم ترین نکاتی که در انتخاب بهترین قابلمه باید به آن توجه کنید این است که به قابلمه مسی اصل و تقلبی توجه نشان دهید و سعی کنید قابلمه به دست بیاورید که اصل باشد علاوه بر زیبایی که دارد برای سلامتی و تندرستی مفید نیز باشد.
 • بهترین قابلمه مسی دارای دسته و درب مخصوص می باشد که باید در انتخاب قابلمه به این نکات توجه کنید که این دسته طوری تنظیم شده باشد که کاملاً به قابلمه چسبیده باشد و هیچگونه سوراخ و یا فرورفتگی بر روی آن ایجاد نشده باشد این خاطر بتوانید آن را در مدل های مختلفی به دست بیاورید.
 • قابلمه مسی دست ساز و ماشینی وجود دارد افراد می توانند برای این که بهترین انتخاب را داشته باشند سعی کنند از قابلمه خریداری کنند که در ساز باشد چون هنر دست هنرمندانه اصفهانی و یا کرمانی می باشد که به زیباترین وصف این قابلمه را ساخته اند.
 • برای انتخاب قابلمه باید به طرح دار بودن آن و همچنین ساده بودن قابلمه توجه کنید و نوعی قابلمه بدست بیاورید که مطابق سلیقه خود باشد همچنین از نحوه تمیز کردن و نگهداری آن نیز آگاهی لازم به دست بیاورید.
 • پس از اینکه اطمینان حاصل کردید که این قابلمه مسی اصل و فیک می باشد باید به اندازه آن نیز و همچنین وزن قابلمه توجه زیادی کنید و قابلمه ای تهیه کنید که دارای وزن سبک تری باشد و دارای دسته های باشد که کاملا چسبیده باشد.

تولید کننده قابلمه مسی طرح دار

تولید کننده قابلمه مسی طرح دار ایران بزرگترین تولید کننده قابلمه مسی طرح دار می باشد که به بیشتر در شهرهای اصفهان، زنجان، کرمان و قزوین می باشد که بهترین قابلمه طرح دار را ارائه می دهند تولید کننده در این شهرها دارای کارخانه‌ های می باشند که به صورت ماشینی این قابلمه مسی را ارائه می دهد و همچنین هنرمندان بسیاری وجود دارند که می‌توانند در کارگاه های کوچک به تولید قابلمه مسی طرح دار بپردازند

که هر یک ویژگی ها و مزیت های مختلفی از جمله: ضد باکتری بودن برای از بین بردن کم خونی و همچنین برای درمان بیماری‌های مختلف و مزمن بسیار به کار برده می شود. تولید کننده قابلمه مسی طرح دار قابلمه های در اندازه های مختلف تولید می کند که بیشتر افراد این قابلمه ها را به صورت سرویس به دست می‌آورند

و از آنجا که از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است بیشتر افراد برای جهیزیه نیز این ظروف مسی را انتخاب کرده و مورد استفاده فراوان قرار می‌دهند این تولیدکننده به صورت مستقیم نیز قابلمه مسی را ارائه می‌دهد و افراد با توجه به نیاز خود می‌توانند بدون واسطه و دلال به این تولید کننده مراجعه کنند.

و پس از بررسی‌های لازم نسبت به خرید این سرویس اقدام نمایند هزینه تولید کننده از ورق های مصر بسیار با کیفیت و کاملاً صاف در تولید قابل انرژی استفاده می کند که به راحتی می توانید اصل بودن آن را تشخیص دهید و بدون صرف هزینه اضافی این قابلمه طرح دار را تهیه و خریداری نمایید.

قیمت فروش قابلمه مسی چکشی

قابلمه مسی چک کشی قیمت بسیار مناسبی دارد نه برای طبخ اکثر غذا ها نیز به کار برده می شود. بیشتر افراد آن را در اندازه های ۴ نفره و ۶ نفره تهیه می‌کنند و مورد استفاده فراوان قرار می دهد.

به همین خاطر محبوبیت زیادی در میان اقشار مختلف دارد و هر بانوی ایرانی حتماً نمونه‌ای از این قابلمه مسی چکشی را در خانه خود دارد قابلمه چکشی به خاطر کیفیت و مرغوبیت بالایی که دارد برای مصارف دیگر نیز مورد توجه قرار گرفته است.

قیمت فروش قابلمه مسی به عوامل زیادی بستگی دارد که هر فردی با توجه به آن نسبت به خرید این قابلمه اقدام می کند در ادامه به این عوامل می پردازیم تا بتوانید قیمت فروش این قابلمه را به‌خوبی دریابید.

 • قیمت فروش قابلمه به کیفیت محصول و یا کالا بستگی دارد این کالای با کیفیت دارای جنس بسیار عالی می باشد که به صاف بودن ورق بستگی دارد همچنین به یک دست بودن آن بستگی دارد که کیفیت ان را بالا می برد.
 • از دیگر عواملی که برای قیمت تحت تاثیر قرار می گیرد این است که وزن بدنه این طروف بسسار تحت تاثیر قرار می گیرد افراد باید با توجه به اندازه و زن قیمت فروش را مورد ارزیابی قرار دهد.
 • رنگ این قابلمه نیز تاثیر گدار ایت هر چقدر رنگ مس به قرمز مایل به قهوه ای نزدیک تر باشد نشان دهنده کیفیت بالای ان می باشد و این قابلمه فیک می باشد و افراد به راحتی می توانند ان را بدست بیاورند.
 • اندازه قابلمه در حین فروش بسیار مهم می باشد چون قیمت فروش این قابلمه بر اساس وزن تعیین می شود افراد با توجه به آن نسبت به خرید قابلمه اقدام می کنند.

عرضه کننده قابلمه مسی طرح دار

عرضه کننده قابلمه مسی طرح دار همانطور که به این امر رسیده اید که امروز افراد برای تهیه قابلمه مسی از نوع طرح دار می‌توانند به عرضه کننده مراجعه کند این ارد کننده در اکثر شهر های ایران دارای مراکز های فروش می باشد که به طرح‌ های مختلفی قابلمه مسی طرح دار را ارائه می دهد.

عرضه قابلمه مسی به صورت اینترنتی نیز امکان پذیر می باشد افرادی که خواهان خرید این قابلمه هستند می‌توانند به سایت های مختلف تجاری مراجعه کنند و بعد از بررسی‌های لازم نسبت به خرید این قابلمه پیشرفته می‌شوند عرضه کننده از طریق اینترنت نیز به صورت غیر حضوری اقدام به فروش قابل نموده است

تا افرادی که در سراسر ایران قرار دارند به راحتی و آسانی به اینترنت دسترسی پیدا کنند و آن را به صورت عمده تهیه و خریداری کنند ار آنجا که این رابطه مطرح دار است و از طرح‌هایی نظیر چکشی نیز در روی آن استفاده شده است

به همین خاطر همواره در پی خرید این قابلمه هستند همچنین قابلمه مسی از نظر کیفیت و مقاومت سطح قابل قبولی دارد و بعد از افتادن و ضربه هیچ گونه آسیبی به بدنه آن وارد نمی شود خریداران می‌توانند از این که این خسته شدند در دنبال طرح های دیگری باشند به راحتی این قابلمه را تعویض کنند و کننده آن را با دیگر نو قابلمه عوض کنم بدون آنکه قیمت اضافی پرداخت نمایید

عرضه کننده در بیشتر شهرهای ایران دارای نمایندگی‌های پخش و توزیع می باشد که به راحتی قابل مرسی را ارائه می‌دهد افرادی که خواهان خرید هستند می‌توانند به صورت حضوری و غیرحضوری نیز تامین کننده انواع قابلمه مسی در اندازه ها و سایزهای مختلف را ببیند و اینکه آن را انتخاب کردند نسبت به خرید فروش می‌شود این وقت شما نمی‌افتد و همچنین پس از اینکه از آن خسته شدید می توانید آن را با دیگر نوع قابلمه تعویض نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما