برترین فروشنده بشقاب مسی قلم زنی

همانطور که می دانید امروزه افراد بسیار زیادی دوباره رسم و رسوم و گذشته را زنده می کنند و از ابزار های گذشته استفاده می کنند چه در دکور و چه در مصارف عادی و روزانه.برای مثال استفاده از ظروف مسی بسیار زیاد شده است و در هر خانه و آشپزخانه ای آثاری از ظروف مسی هست از بشقاب و لیوان گرفته تا قابلمه ها.

یکی از انواع ظروع مسی می توان به بشقاب مسی قلم زنی اشاره کرد که در ادامه بیشتر درباره آن صحبت خواهیم کرد.

برترین فروشنده بشقاب مسی قلم زنی

مشخصات بشقاب مسی قلم زنی

مشخصات بشقاب مسی قلم زنی همانطور که گفتیم ظروف مسی از زیبایی و رنگ خاصی برخوردار هستند و کارایی بسیاری دارد که البته لازم به ذکر است که خواصی نیز دارد.امروزه نیز ظروف مسی در دکور بسیار استفاده می شوند چون جلا و نمای خوبی به دکوراسیون می دهند که البته روی آن ها طرح های زیبایی کار شده است.

حتما به شهر های تاریخی سفر کرده اید و به بازار های قدیمی این شهر ها مثل اصفهان، تبریز و غیره رفته اید و صدای چکش کاری هایی را شنیده اید که نشان از هنری قدیمی و دیرین به نام قلم زنی و مینا کاری دارد.

مینا کاری نیز یکی از هنرهایی است که معمولا روی فلز های محکم مثل مس انجام می شود و به این صورت است که لعابی مایع و سفید رنگ را روی مس می گذارند و آماده رفتن به کوره و پختن است و بعد از آن قلم زنی روی آن صورت می گیرد تا طرح های مورد نظر ایجاد شود.

بشقاب مسی میناکاری شده همانند سایر ظروف مسی بعد از خروج از کوره طرح های به صورت ذهنی یا توسط مداد کشیده می شود و با چکش و قلم مخصوص طرح ها روی بشقاب کنده کاری می شود و از ظرافت خاصی برخوردار است.

بشقاب مسی مینا کاری شده می تواند به عنوان هدیه و حتی سوغات برای دوستان و عزیزان انتخاب شود و به عنوان دیوار کوب و وسیله تزئینی مورد استفاده قرار می گیرد که بیان گر هنر و یادگار گذشتگان است.

بهترین تولیدکنندگان بشقاب مسی قلم زنی

بهترین تولیدکنندگان بشقاب مسی قلم زنی همانطور که گفتیم که قلم زنی و مینا کاری شده به عنوان شغل و حرفه از گذشته به یادگار مانده و امروزه زنده شده و می توتند بسیار پر درآمد و سود آور باشد و به تولید ظروف زیبا پرداخت.

بشقاب مسی رستورانی نیز از آن دسته ظروفی هستند که توسط قلم زنی جلوه می گیرد و معمولا برای رستوران های سنتی و محلی به کاربرده می سود تا اصالت غذا و محل بیشتر حفظ شود و از نظر خواص نیز برخوردار باشد. ما نیز در تلاشیم تا محصولاتی را به شما معرفی کنیم که علاوه بر کیفیت مناسباز قیمت عالی برخوردار باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما