بهترین فروشنده ست سینی مسی میناکاری

بهترین فروشنده ست سینی مسی میناکاری بدون توجه به شرایط بازار سعی می کند اصل ترین و باکیفیت ترین ست سینی های مسی را در اختیار مشتریان بگذارند.

ست سینی میناکاری به وسیله با کیفیت ترین مس نورد شده تولید گردیده است که بسیار زیبا و شیک می باشد و در اندازه های کوچک تا بزرگ تولید می گردد که به وسیله قلم و چکش بعد از برشکاری توسط استاد کاران حرفه ای حالت داده شده است.

بهترین فروشنده ست سینی مسی میناکاری

چگونه ظروف مسی اصل را تشخیص بدهیم؟

چگونه ظروف مسی اصل را تشخیص بدهیم؟ برای تشخیص ظروف مسی اصل روش های مختلفی وجود دارد که ما به برخی از آن ها اشاره ایی کوتاه و گذرا می کنیم اولین راه برای تشخص اصل بودن ظروف مسی توجه به رنگ آن ها می باشد در واقع ظروف مسی اصل رنگ سرخ و درخشانی دارند ولی ظروف مسی تقلبی رنگ زردی دارند و به هیچ عنوان درخشنده هم نمی باشند.

دومین روش به این صورت است که شما روی ظروف مسی را تمیز کنید به گونه ای که هیچ آلودگی نداشته باشد و سپس آن را زیر نور خورشید قرار دهید اگر ظرف مسی اصل باشد رنگ آن قرمز متمایل به قهوه ای می باشد در غیر این صورت مس تقلبی است.

ظروف مسی اصل به هیچ عنوان پوسته پوسته نمی باشند و کاملا هموار، بدون فرورفتگی، خراش و خوردگی هستند شما با زدن ضربه می توانید از طریق صدایی که ایجاد می شود اصل بودن ظرف مسی را تشخیص دهید به طور کلی مس اصل باید صدای ضعیف و بمی بدهد و اگر صدای بلند و تیزی از ظرف مسی شنیده شده نشانه تقلبی بودن آن می باشد.

یکی دیگر از روش ها برای تشخیص اصل بودن مس استفاده از آهن ربا می باشد در واقع اگر آهن ربا ظرف مسی را جذب کرد نشان تقلبی بودن محصول است یعنی ظرف آهنی با رنگ مسی می باشد از طریق وزن هم می توانید اصل و تقلبی بودن ظرف مسی را تشخیص دهید در واقع مس وزن سنگین تری نسبت به دیگر فلزات علی الخصوص برنج و آهن دارد برای تشخیص ست سینی مسی میناکاری اصل می توانید از روش های بالا که گفته شد استفاده کنید.

توزیع کنندگان انواع ست سینی مسی میناکاری

توزیع کنندگان انواع ست سینی مسی میناکاری توزیع کنندگان انواع ست سینی مسی میناکاری انواع مدل ها و رنگ ها را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت در اختیار مشتریان می گذارند به همین دلیل توانسته اند به جذب حداکثر خریداران کمک کنند علاوه بر این مزیت های استفاده از ست سینی مسی باعث گردیده توزیع کنندگان آن بتوانند بازار گرمی را کسب کنند که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • در مکان های مختلفی قابل استفاده می باشد که می توان به ست سینی مسی رستورانی اشاره کرد.
  • بسیار زیبا و با استحکام می باشد.
  • مینا کاری آن با دقت و ظرافت تمام انجام شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما