توزیع مستقیم ظروف مسی کار شده در بازار

امروزه هنرمندان بسیاری در کشور ما هستند که به تولید انواع ظروف مسی کار شده می پردازند و این ظروف را با چکش کاری و یا ایجاد طرح های سنتی، تولید کرده و به عنوان ظروف تزیینی به مشتریان در بازار مصرف عرضه می کنند، لذا این تولیدکنندگان پس از تولید به توزیع مستقیم و عرضه ظروف مسی در سراسر کشور پرداخته و این محصول را توسط نمایندگی ها و مراکز فروش معتبر با توجه به قیمت تعیین شده بازار به فروش می رسانند.

توزیع مستقیم ظروف مسی کار شده در بازار

انواع ظروف مسی خاتم کاری شده جدید

انواع ظروف مسی خاتم کاری شده جدید

از آنجایی که تولیدات ظروف مسی دارای انواع مختلفی بوده، لذا در بازار مصرف بیشترین فروش را انواع ظروف مسی خاتم به خود اختصاص داده، زیرا این نوع ظروف به علت طراحی خاص و زیبایی که دارد، طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

در واقع در بین انواع ظروف های مسی تولید شده، گلدان مسی فیروزه ای بیشترین فروش را به عنوان تزیینات در منازل به خود اختصاص داده، که اصولا این نوع ظروف توسط هنرمندان با استعداد طراحی و تولید شده و در بازار به فروش می رسند.

از این رو بیشترین تولیدات ظروف مسی خاتم کاری شده را در کشور ما استان هایی از قبیل استان زنجان و یا استان اصفهان به خود اختصاص داده اند، که این استان ها از گذشته تا به امروز تولید کننده انواع مختلف ظروف مسی با طراحی های خاص می باشند، به همین علت بیشتر خریداران و مشتریان به صورت حضوری به این استان ها سفر کرده و به طور مستقیم به خرید این نوع ظروف می پردازند.

همچنین ارائه این ظروف به عنوان سوغات نیز بسیار پر کاربرد بوده و از آنجایی که استان های تولید کننده ظروف مسی، دارای جذب توریست بالایی می باشند، لذا افراد خارجی و مسافران این ظروف را به عنوان سوغات و یا یادگاری خریداری کرده و به عنوان دکور در منازل خود استفاده می کنند.

شیک ترین ظروف مسی کار شده با فیروزه

شیک ترین ظروف مسی کار شده با فیروزه

همانطور که گفتیم اساتید و هنرمندان بسیاری در کشور ما هستند که به تولید شیک ترین ظروف مسی کار شده فیروزه ای می پردازند، و این محصولات را به صوت تکی و یا عمده به فروش می رسانند، از این رو برخی از ظروف فیروزه ای که توسط این هنرمندان تولید می گردد، شامل: تنگ و لیوان، فنجان و قوری، انواع سینی و انواع کاسه های مسی فیروزه ای بوده که با طراحی های خاص و منحصر به فردی که دارند، هر نوع بیننده ای را به خود جذب کرده و افراد بسیاری به خرید این نوع ظروف می پردازند.

در واقع در گذشته بیشتر افراد از ظروف مسی پس از قلی شدن ظروف، در تهیه انواع غذاها و یا برای سرو غذا استفاده می کردند، که رفته رفته با ورود ظرف های جدید با جنس ها و طراحی های خاص، استفاده از این نوع ظروف های مسی کمتر شده و علاوه بر آن به دلیل قیمت بالا و عدم توانایی افراد به خرید این ظروف، بیشتر آنها را برای دکور در منزل خود استفاده می کنند.

اما با این حال هستند مشتریانی که به خرید ظرف های مسی چکش کاری شده می پردازند و برای پخت و پز غذاها از قابلمه های مسی استفاده می کنند، زیرا استفاده از مس به عنوان ظروف برای بدن به دلیل جذب مس در بدن بسیار مفید بوده و خواص بیشماری را به همراه دارد.

فروشگاه عرضه ظروف مسی کار شده اصل

فروشگاه عرضه ظروف مسی کار شده اصل

در حال حاضر فروشگاه های بسیاری در کشور هستند که به عرضه ظروف مسی کار شده اصل در طرح ها و اندازه ها و همچنین مدل های متنوع می پردازند و این محصولات مسی را در سراسر کشور به صورت تکی و یا عمده به مشتریان خود عرضه می کنند.

علاوه بر آن این تولیدکنندگان پس از تولید و آماده سازی این ظرفهای مسی، بخش عمده ای از آن ها را توسط بازرگانان و نمایندگان معتبر به کشورهای دیگر نیز صادر می کنند و از طریق صادرات این محصولات به کشور های دیگر به کسب درآمد بالا رسیده و علاوه بر کسب سود، به معرفی هنر ایرانی به مشتریان خارجی در سراسر دنیا می پردازند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما