تولید انواع بشقاب مسی قلم زنی

بشقاب مسی قلم زنی جزو محبوب ترین بشقاب های مسی است که برای مصارف خانگی و یا رستوران ها در نظر گرفته می‌ شود. تولید انواع بشقاب مسی قلم زنی با دقت بسیار بالا صورت می‌ گیرد. در نتیجه این بشقاب ها در عین کاربردی بودن ظرافت فوق‌ العاده‌ ای دارند و زیبایی خاصشان باعث جذب مشتریان می‌ شود. برای تولید انواع بشقاب مسی از دو روش ماشینی و یا چکش‌ کاری استفاده می‌ شود که معمولاً بشقاب هایی که تحت روش چکش‌ کاری شده تولید می‌ شوند، جزو صنایع دستی به حساب می آیند و قیمت شان بالاتر است.

تولید انواع بشقاب مسی قلم زنی

بهترین انواع بشقاب مسی برای رستوران

بهترین انواع بشقاب مسی برای رستوران بشقاب های مسی یکی از محبوب ترین انواع ظروفی هستند که از جنس فلز مس ساخته شده اند و بسیاری از رستوران ها برای سرو غذا های خود بشقاب های مسی را برمی‌ گزینند. بشقاب های مسی غذا را خوش رنگ تر جلوه می دهد و نیز دارای ترکیباتی است که می‌ تواند با حرارت این ترکیب ها را به مواد غذایی درون خود منتقل کند.

در نتیجه افراد با میل کردن غذای موجود در بشقاب‌ های مسی، ترکیبات مفید فلز مس که می تواند برای بدن خواص بسیار زیادی داشته باشند، جذب می کنند. بشقاب های مسی رستورانی در انواع و اقسام گوناگونی و در ابعاد مختلف تولید و ارائه می شوند.

این ظرف ها غالباً به صورت بیضی شکل و یا دایره ای طراحی می شوند و اندازه های گوناگونی دارند. همان طور که می دانید بشقاب های مسی در طرح های مختلفی تولید می شوند که معمولاً رستوران ها از ساده ترین انواع بشقاب های مسی برای سرو غذا های خود استفاده می‌ کنند.

چرا که بشقاب های مسی ساده شستشوی شان راحت تر است و قیمت پایین تری نسبت به بشقاب های مسی قلم زنی و میناکاری شده دارند و انتخاب مقرون به صرفه ای به شمار می‌ آیند.

عرضه مستقیم بشقاب مسی قلم زنی

عرضه مستقیم بشقاب مسی قلم زنی بشقاب های مسی قلم زنی یکی از زیبا ترین مدل از انواع بشقاب های مسی است که زیبایی منحصر به فردی در ظاهر آن دیده می‌ شود.عرضه مستقیم بشقاب مسی قلم زنی با قیمت فوق العاده پایین و منصفانه صورت می گیرد.

چرا که با عرضه مستقیم این ظروف تمامی واسطه هایی که می توانند بر روی افزایش غیر منطقی قیمت این محصول تاثیر بگذارند حذف می‌ شوند. مجموعه ما در تلاش است تا انواع بشقاب مسی رستورانی و بشقاب مسی میناکاری شده را در طرح های مختلف با قیمت مناسب و با کیفیت مطلوب به طور مستقیم توزیع کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید این محصول می توانید با کارشناسان مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما