تولید کننده کاسه مسی کوچک

کاسه مسی کوچک از بهترین و پر استفاده ترین ظروف مسی می باشد که می تواند بهترین ظاهر و زیبایی را هم در سفره شما ایجاد کند و به همین دلیل است که از محبوبیت بالایی نزد خریداران ظروف مسی برخوردار می‌ باشد. تولید کننده کاسه مسی کوچک در دنیای امروزی مرغوب ترین نوع کاسه های مسی را تولید می‌ کند که دو کمیت زیبایی جذاب و کیفیت و مرغوبیت بالا را به طور همزمان دارند.

تولید کننده کاسه مسی کوچک

فواید غذا خوردن در کاسه مسی از نظر طب سنتی

فواید غذا خوردن در کاسه مسی از نظر طب سنتی همه ما با ظروف مسی آشنایی داریم و به خوبی می‌ دانیم که این ظرف‌ ها نوعی برتر از ظروف به شمار می آیند چرا که هم از نظر ظاهری و مرغوبیت و طول عمر و هم از نظر تاثیراتی که بر غذای ما دارند و فوایدی که برای آنها در طب سنتی تشریح شده است نسبت به هر نوع ظرف دیگر دارای برتری هایی هستند.

بیشتر بخوانید: سینی مسی

از بهترین و پر استفاده ترین ظرف های مسی می توان به کاسه های مسی اشاره کرد که برای بسیاری از غذا ها می توان آنها را مورد استفاده قرار داد؛ اما آیا تاکنون با خود اندیشیده اید که خوردن غذا در کاسه مسی با فواید بیشتری نسبت به هر کاسه معمولی دیگر برخوردار است؟

طبق بررسی‌ هایی که بر روی این ظروف انجام گرفته است معمولاً ظروف مسی بر روی غذای داخل خود تاثیر می گذارند و این تأثیر از نوع تأثیرات خوب می باشد و گفته می‌ شود که معمولاً ظروف مسی عناصری را وارد غذا می کنند که عناصر مفیدی برای بدن هستند و بر سلامت و بهبود عملکرد بدن تاثیر گذارند در حالی که سایر ظرف های معمولی این ویژگی را ندارند و از این نظر ظرف های مسی و از جمله انواع کاسه های مسی دارای برتری هایی نسبت به سایر ظروف هستند.

از آنجایی که بدن انسان به مس هم نیاز دارد در صورتی که از ظروف مسی جهت غذا خوردن استفاده گردد نیاز به بسیاری از مواد دارویی حذف خواهد شد؛ این ظروف قادر هستند عنصر مس مورد نیاز بدن را تامین کنند و از این طریق بر درمان بسیاری از بیماری‌ ها و از جمله ایمنی بدن تاثیر گذار هستند.

بیشتر بخوانید:  قابلمه مسی

مورد دیگری که منجر شده است کاسه مسی کاسه مناسب تری باشد این است که غذا در آن طعم بهتری خواهد داشت و نیز در آن سلامت بیشتری خواهد داشت، زیرا گفته می‌ شود که این نوع از ظروف تا حدودی ضد باکتری هستند و از ایجاد باکتری در ظرف و در نتیجه در غذا جلوگیری خواهند کرد.

از دیگر مزایای ظروف مسی این است که دارای خاصیت تصفیه کنندگی هستند و قادر می باشند که نا خالصی های موجود در غذا یا آب را که در آنها قرار می‌ گیرد به خود گرفته و از این طریق آن را تصفیه کنند و غذای سالم تری را در اختیار بدن قرار دهند از دیگر فواید استفاده از ظروف مسی و غذاهایی که در آنها صرف می شوند این است که هضم غذا را راحت تر کرده و عملکرد بدن و سیستم ایمنی آن را تقویت می کنند که اینها مواردی اثبات شده برای ظروف مسی هستند که بر اعتبار و کیفیت آنها می‌ افزاید.

خاصیت ضد میکروبی کاسه مسی کوچک

همانطور که در بالا هم اشاره شد یکی از برتری هایی که انواع کاسه مسی نسبت به هر کاسه دیگر دارند به خواص ضد باکتری آنها بر می گردد به طوری که به آنها آنتی باکتریال گفته می‌ شود و این امر طبق شواهد و بررسی‌ هایی که بر روی این ظروف انجام گرفته است به طور مکرر بازگو می گردد.

از آنجایی که مس دارای اثری به نام الیگودینامیکی می باشد قدرت از بین بردن باکتری‌ ها را به خوبی دارد و قادر است بسیاری از باکتری ها و جلبک ها و موجودات ریزی که در غذا ها و به خصوص غذاهای سرد ایجاد می شوند را از بین ببرد و از این نظر بسیار حائز اهمیت هستند و می‌ تواند میزان ماندگاری غذا و سلامت آن را بالا ببرد که این امر برای انواع غذا ها صدق می کند و بهتر است بعضی از ظروف که مستقیماً در آنها غذا مورد استفاده قرار می‌ گیرد مانند کاسه ها را از نوع مس انتخاب کرد.

بیشتر بخوانید:  میوه خوری مسی

علاوه بر این که کاسه های مسی از رشد موجودات ریز و از جمله باکتری ها به خوبی جلوگیری می کنند، قادر هستند تا حدودی غذای مورد نظر را هم تصفیه کنند و یک تصفیه کننده طبیعی برای غذا هم به شمار می‌ آیند به نحوی که دیگر ظرف ها معمولاً این ویژگی را ندارند بنابراین در حالت کلی می‌ توان گفت که خاصیت ضد باکتریایی بودن کاسه های مسی امری است که به صورت علمی و توسط دانشمندان به اثبات رسیده است و موردی نیست که فروشندگان بخواهند جهت تبلیغ ظروف مسی آن را از خود بیان کنند.

کاسه مسی اصل چه مشخصاتی دارد؟

کاسه مسی اصل چه مشخصاتی دارد؟ کاسه مسی اصل نیز مانند هر ظرف مسی دیگر دارای ویژگی ها و مشخصه هایی می باشد که آن را به آسانی از دیگر انواع ظرف های بدل متمایز می سازد که از جمله آنها می توان به داشتن رنگ سرخ مسی در قسمت بیرون و داشتن رنگ سفید در قسمت داخل، داشتن میزان ضخامت کافی، داشتن طرح های چکش‌ کاری در قسمت بیرون، وزن استاندارد و نسبتا سبک، مقاومت بالا و… برای آنها اشاره کرد.

همچنین از ویژگی‌ هایی که آلیاژ مس به کار رفته در آنها دارد و اصل بودن آنها را بازگو می کند می توان به عدم جذب آهن ربا به خود و داشتن رنگ ثابت و همیشگی برای آنها اشاره کرد؛ کاسه های مسی نیز مانند سایر کاسه ها دارای انواع مختلفی هستند و بر اساس سلایق تولیدکنندگان مدل های گوناگونی برای آنها در نظر گرفته می‌ شود که داشتن چکش‌ کاری در قسمت بیرون و داشتن لبه های جمع شده و مدل های زیبا و اندازه های استاندارد و غیره از جمله آنها است.

کاسه های مسی در حالت کلی دو نوع کاسه مسی دکوری و کاسه مسی چکشی را شامل می شوند که نوع اول بیشتر جنبه تزئینی دارد اما نوع دوم را برای مصارف غذا می توان به کار برد همچنین کاسه ها اغلب به صورت سرویس تولید می‌ شوند؛ اما آنها را به طور عددی هم می توان تهیه کرد.

میزان ضخامت استاندارد کاسه مسی

یکی از مواردی که در انواع ظروف مسی حتماً باید وجود داشته باشد و تولید کنندگان معتبر این نکته را به خوبی رعایت می‌ کنند به میزان ضخامت آنها مربوط است که این ضخامت در ظرف های گوناگون با یکدیگر متفاوت می‌ باشد و به طور مثال ضخامتی که برای یک قابلمه مسی در نظر گرفته می‌ شود با ضخامت یک کاسه یا لیوان مسی متفاوت می باشد و این ضخامت ها دارای اندازه های معینی هستند و از ورق های مسی گوناگونی برای ساخت آنها استفاده می گردد که از این نظر با یکدیگر متفاوت هستند.

اگر بخواهید حدود ضخامتی که برای کاسه مسی اصل ایجاد می‌ شود را بدانید می‌ توان اینگونه توضیح داد که یک کاسه مسی اصل معمولاً ضخامتی در حدود سایر کاسه های فلزی دارد که ضخامت استاندارد برای آن به شمار می‌ آید و در صورتی که یک کاسه مسی نازک به شما عرضه شد باید در اصل بودن آن شک داشته باشید.

داشتن ضخامت استاندارد برای کاسه های مسی امری الزامی می باشد و مستقیماً بر کیفیت و طول عمر این ظرف‌ ها تاثیرگذار می‌ باشد و امروزه عواملی مانند افزایش قیمت ظروف مسی منجر شده است که افراد سودجو ضخامت ظروف مسی را کاهش دهند؛ اما تولیدکنندگان معتبر بدون توجه به این موارد، همواره رعایت ضخامت استاندارد برای کاسه های مسیر را به نحو احسن رعایت می‌ کنند.

از آنجایی که ظروف مسی از ورق های مسی خاصی که برای این کار ساخته می‌ شوند، همیشه دارای ضخامت های استاندارد هستند و این امر امکان تشخیص ظروف مسی اصل از ظروف مسی بدل را به آسانی فراهم کرده است و توجه به ضخامت کاسه مسی می‌ تواند شما را در انتخاب درست یک کاسه مسی خوب یاری کند.

تامین کننده کاسه مسی کوچک

تامین کننده کاسه مسی کوچک تامین کاسه مسی به عنوان یکی از پرتقاضا ترین ظروف مسی در بازارهای مربوطه توسط تامین کنندگان این ظرف‌ ها به طور عمده انجام می‌ شود و تامین کنندگان همواره تلاش دارند تا نه تنها این کار را از طریق مراکز تولیدی معتبر انجام دهند و نوع کاسه‌ های اصل را به خریداران عرضه کنند بلکه مدل های متنوعی از کاسه ها را برای این کار در نظر می‌ گیرند که از نظر ساختار و مدل هایی که برای آنها در نظر گرفته می‌ شود هم بسیار متنوع هستند و دسته بندی های متفاوتی دارند که در کل به فرد خریدار قدرت انتخاب خوبی می دهند تا بتوانند آنها را بر اساس نیاز های خود خریداری کنند.

به طور مثال انواع کاسه مسی دسته دار، کاسه های مسی دکوری، کاسه های مسی چکشی و غیره گونه هایی از آنها هستند که بیش از سایر انواع کاسه ها سفارش دارند و طرفداران بیشتری هم دارند، تامین کنندگان کاسه های مسی همچنین امکانی را فراهم کرده‌ اند که خرید بدون واسطه و مستقیم این ظروف برای خریداران امکان پذیر باشد و ظرف ها با قیمت‌ های واقعی بتوانند به دست خریدار نهایی برسند.

علوه بر این بسیاری از ظرف های مسی و از جمله کاسه های مسی که در بازار های داخلی موجود هستند از نوع ظروف ایرانی می باشند که در کیفیت و مرغوبیت آنها شکی نیست و شیک ترین و زیبا ترین مدل ها را در خود دارا هستند که جذابیت کافی داشته و در مقابل استاندارد های لازم برای یک کاسه مسی خوب را هم در خود دارند.

قیمت کارخانه ای کاسه مسی

قیمت کاسه مسی از جمله مواردی است که به شدت از ویژگی های ظاهری کاسه کاسه ها تبعیت می کند و عواملی مانند سایز کاسه مسی و میزان آلیاژ مس به کار رفته در ساختار آنها، مدل هایی که برای آنها در نظر گرفته می‌ شود و داخلی یا خارجی بودن کاسه ها از جمله عواملی است که بر قیمت آنها تاثیر گذار است؛ بنابراین همان قدر که برای کاسه های مسی تنوع وجود دارد برای آنها قیمت های متفاوتی نیز در نظر گرفته می شود که به منظور عرضه کاسه مسی ارزان قیمت به خریداران همواره تلاش می‌ شود تا از شیوه های عرضه مستقیم برای این کار استفاده گردد تا امکان خرید کاسه ها از درب کارخانه های تولیدی ممکن باشد و ظروف مسی به صورت بی واسطه به دست خریداران برسند.

قیمت کارخانه ای کاسه های مسی همواره ارقامی ارزان تر نسبت به قیمت آنها در سایر بازار های فروش دارد که جهت اطلاع از نرخ روز این کاسه ها و ارقام دقیقی که برای مدل‌ های مختلف کاسه های مسی در نظر گرفته می شود می توانید از راه های ارتباطی ما که در این سایت وجود هستند با کادر فروش ما ارتباط برقرار کرده و از نرخ روز آن ها مطلع شوید، همچنین به منظور سفارش و خرید این کاسه ها می توانید از شیوه های گفته شده بهره ببرید.

شرکت عرضه کاسه مسی کوچک

شرکت عرضه کاسه مسی کوچک در شرکت عرضه کاسه مسی کوچک تلاش شده است تا استاندارد ترین اندازه های کاسه های مسی به خریداران عرضه شوند که برای بسیاری از غذا ها گزینه هایی مناسب هستند و خریداران آن ها را بهتر می پسندند و از طرفی از نظر قیمت و هزینه های اقتصادی نیز با قیمت های مناسب تری می توان آنها را خریداری کرد.

این کاسه ها از نوع کاسه های اصل هستند که برای ساخت آنها از آلیاژ مس مرغوب استفاده شده است و تولید آنها توسط تولیدکنندگان معتبر صورت گرفته است و نه تنها از کیفیت بالایی برخوردار هستند بلکه از نظر مدل ها و زیبایی های ظاهری نیز در بالاترین رده قرار می گیرند؛ برای عرضه کاسه مسی کوچک در کشور بیشتر شیوه‌ های کلی مد نظر هستند و به این ترتیب امکان خرید این ظروف در سراسر کشور برای خریداران وجود خواهد داشت.

در شرکت عرضه کاسه مسی کوچک علاوه بر توزیع و پخش کاسه های مسی در بازار های داخلی کشور و امکان صادرات آنها نیز فراهم شده است و هر ساله تعداد زیادی از این ظروف از طریق صادرات و در کشور های مختلف جهان به فروش می‌ رسند که اغلب کشور های همسایه مقصد خرید آنها می باشند و از آنجایی که این ظروف از کیفیت مطلوب برخوردار هستند همیشه از آنها بهترین استقبال به عمل می‌ آید و در حال حاضر تجارت آنها به صورت جهانی انجام می شود و کاسه های مسی ایرانی از حسن شهرت خوبی در منطقه خاورمیانه برخوردار هستند.

32

 1. با سلام وخداقوت
  استفاده از ظروف مسی فواید بسیاری برای سلامتی دارد که از قدیم در بین ایرانیان مورد استفاده بوده.

 2. خوردن غذا در این ظروف کانی هایی رو به بدن میدن که باعث میشه شما انرژی مضاعف داشته باشید و خستگی ازتون دور بشه

  • با سلام لطفا فرم مشاوره را تکمیل فرمائید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

 3. دوستانی که ظروف مسی دارن حتما برای شست و شو از اسکاج نرم استفاده کنید
  طول عمر ظروفتون خیلی بالاتر میره

 4. یه نکته مهم برای نگهداری ظرفای مسی اینه که هیچوقت توی ظروفی که به اصطلاح سفید نشدن از ماده های اسیدی مثل ترشی یا لیمو ترش استفاده نکنید

 5. مس دارای خواص ضد میکروبی و همچنین به بدن کمک میکنه تا از اسیب هایی مثل سرطان و پیری زودرس در امان باشه

 6. سلام وقتتون بخیر برای استفاده از فواید مس بهتون پیشنهاد می کنم حتما از این ظروف استفاده کنید

  • سلام اکبری عزیز
   بله ضمانت دارند. قیمت متناسب و با کیفیت بالا
   برای سفارشات خود مینوانید فرم داخل سایتو پر کنید.

 7. با سلام و خسته نباشید
  سوالی داشتم که شما اعطای نمایندگی هم دارید؟ تا تو شهر دیگه بتونیم نمایندگی بگیریم ازتون

  • سلام
   فرم مشاوره ما در سایت موجود هست لطفا فرم را تکمیل کنید مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

 8. سلام وقت بخیر
  واقعا پختن و خوردن غذا تو ظروف مسی علاوه بر فوایدی که دارد در طعم غذا هم تاثیر میزارد و خوشمزه تر هم می کند

 9. سلام خسته نباشید
  این ظروف صرفا برای دکور هست یا برا پخت و پز هم میشه ازش استفاده کرد؟

 10. سلام خسته نباشین نحوه ارسال این محصولات به شهر های دیگه به چه صورتی خواهد بود؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  • سلام دوست عزیز
   فرم مشاوره ما در سایت موجود هست لطفا فرم را تکمیل کنید مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

 11. با دور شدن انسان از منابع طبیعی و ماشینی شدن سبک زندگی بیماری های جدیدی به بدن انسان نفوذ کرده برای بهبود عملکرد و زندگی بهتر حتی الامکان می‌شود از همین ظروف استفاده کرد.

  • سلام دوست عزیز
   فرم مشاوره ما در سایت موجود هست لطفا فرم را تکمیل کنید مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

 12. سلام وقت بخیر، خسته نباشید میگم به تیم خوبتون، من ترجیح میدم همیشه کل خانوادمون با ظرف های مسی غذا بخورن چون خیلی خاصیت داره ، تعریف ظرف های مسی شمارو تو کیفیت و محکم بودن زیاد شنیدم .میخواستم انواعی از ظروف مسی رو در تعداد های مختلف سفارش بدم. سفارش میپذیرید؟ممنون میشم پاسخ بدید

  • سلام
   فرم مشاوره ما در سایت موجود هست لطفا فرم را تکمیل کنید مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما