شرکت عرضه سماور مسی برقی

امروز استفاده از انواع ظروف مسی به خصوص انواع مختلف سماور های تزئینی و کاربردی رونق بسیار زیادی پیدا کرده است. به همین جهت نیز ما به عنوان یک شرکت عرضه سماور مسی برقی اقدام به توزیع این محصول به منظور استفاده برای عموم مردم نموده ایم. این سماور ها دارای بهترین کیفیت و همچنین بهترین جلوه ظاهری هستند و به همین جهت تمامی مشتری ها تا به حال از خرید آنها رضایت کامل داشته اند. شما نیز می توانید انواع مدل های متنوع این محصول را به صورت آنلاین از طریق وب سایت ما خریداری کنید.

بیشتر بخوانید: شکلات خوری مسی

شرکت عرضه سماور مسی برقی

مدل های متنوع سماور مسی

مدل های متنوع سماور مسی انواع مدل متنوع سماور برقی شامل طیف گسترده‌ای از تنوع ظاهری و همچنین تنوع کاربردی این محصول می باشد. اگر بخواهیم در ابتدا به تنوع های کاربردی مدل سماور اشاره کنیم می بایست آن ها را به چند دسته از جمله سماورهای ذغالی، سماورهای برقی و همچنین سماورهای گازسوز طبقه بندی کنیم که هر کدام از آن ها همان طور که از نامشان پیداست با سوخت های متفاوتی گرم می شوند.

بیشتر بخوانید:  میوه خوری مسی

اما از لحاظ دیگر می توان سماور ها را به دسته بندی های دیگری نیز تقسیم نمود. به عنوان مثال از لحاظ شکل ظاهری این سماور ها کاملاً با یکدیگر متفاوت هستند. به عنوان مثال برخی از آن ها به صورت گرد، برخی دیگر به صورت کشیده و همچنین برخی دیگر با حالت نیم زاویه دار طراحی و تولید می شوند. تمامی این ها در بازار فروش موجود هستند و هر کس مطابق با سلیقه خود می‌تواند یک نوع سماور جذاب را انتخاب کند.

از لحاظ نوع دسته نیز می‌توان سماور ها را به دو نوع دست خوابیده و دسته معمولی طبقه بندی کرد. سماور های دسته خوابیده همانند دسته کتری خوابیده می‌شوند. افراد به هنگام نیاز به جابجایی دسته را بلند کرده و آن را جابجا می‌کنند. البته تفاوت آن با کتری این است که دسته ها در دو طرف سماور موجود هستند و دقیقا هم سایز و هم اندازه دسته های معمولی می باشند اما به صورت خوابانده طراحی می شوند.

سماور های مسی را می‌توان از لحاظ داشتن پایه نیز به مدل های گوناگون تقسیم بندی کرد. به عنوان مثال برخی از این سماور ها دارای پایه بلند و برخی دیگر دارای پایه کوتاه تر هستند و علاوه بر آن از لحاظ نوع و طراحی پایه نیز تفاوت های چشمگیری در آن ها وجود دارد. برخی از این پایه ها به صورت کاملاً ساده هستند و برخی دیگر به صورت کنگره دار و طرح دار طراحی می‌شوند‌.

البته لازم به ذکر است خود سماور از لحاظ تولید نیز در دسته بندی های متفاوتی قرار می گیرد به عنوان مثال نوعی از سماورها موجود می باشند که به صورت قلم کوبی شده یا به اصطلاح قلمزنی شده تولید می شوند. این مدل سماور غالباً قیمت بیشتری داشته و همچنین به عنوان هنرهای دستی طبقه‌بندی می‌شود.

بیشتر بخوانید:  قابلمه مسی

رنگ سرخ درخشان سماور مسی

رنگ سرخ درخشان سماور مسی رنگی نشان دهنده اصالت کالا می باشد. در واقع بهتر است بدانید زمانی که آلیاژهای دیگر همچون آهن و یا برنج در تولید ظروف مسی به کار برده شوند رنگ ظروف مسی به زردی می گراید. بنابراین بهتر است هنگام خرید ظروفی را انتخاب کنید که رنگ آن ها سرخ درخشان باشد. ما نیز در این مجموعه سماور هایی را تولید کرده‌ایم که به دلیل خلوص بالای این مس دارای رنگی بسیار درخشان و سرخ می باشند.

البته لازم به ذکر است که فلز برنج نیز بسیار عالی بوده و سماور های زیادی از این فلز ساخته می‌شوند. اما زمانی که شما قصد خرید یک سماور مسی را دارید و در بین دو فلز برنج و مس نوع مسی را انتخاب کردید می بایست دقت کنید که مس انتخاب شده شما کاملاً خالص باشد و هیچگونه ناخالصی از جمله برنج در آن موجود نباشد. اگر ناخالصی در این فلز موجود باشد قطعاً کیفیت آن بسیار پایین خواهد آمد.

در بسیاری از مواقع راه برای تقلب بازی بود و افراد متقلب با افزودن برخی از مواد دیگر موجب سرخ نشان دادن رنگ فلز ظروف مسی می‌ شوند. اما در این بین نیز راهی برای شما وجود دارد که بتوانید نوع تقلبی و یا اصل این فلز را شناسایی کنید. به نظر شما باید ظرف را در زیر تابش نور مستقیم آفتاب بگیرید اگر که با تابش مستقیم نور از رنگ‌های زرد نیز در فلش مشاهده شده نشان دهنده ناخالص بودن مس است.

وقتی که شما یک سماور مسی شیک با رنگ سرخ درخشان خریداری و در منزل خود استفاده کنید قطعاً این رنگ در گذر زمان نه تنها کمرنگ نمی شود بلکه با هر بار شستشو اصولی دارای رنگ درخشان طرح و همچنین زیباتر و چشم‌نواز تر نیز خواهد شد به همین جهت می‌تواند زیبایی بسیار چشمگیر و جذاب به دکوراسیون آشپزخانه و منزل شما ببخشد.

ضخامت استاندارد سماور مسی چقدر است؟

ضخامت استاندارد سماور مسی چقدر است؟ ضخامت سماورهای مسی در موارد گوناگون با یکدیگر فرق می‌کند. اگر که شما سماور را از نوع دستی خریداری کرده باشید قطعاً ضخامت آن هم با انواع ماشینی و همچنین انواع نیمه ماشینی متفاوت خواهد بود. در ادامه در مورد ضخامت این سه مدل به صورت کامل برای شما اطلاعات مفیدی مطرح کرده‌ایم.

در ابتدا بهتر است به ضخامت سماورهای مسی دست ساز اشاره کنیم. این سماور ها به دلیل اینکه به صورت دستی قالب گیری شده و سپس خم کاری و همچنین چکش‌کاری می‌شوند دارای ضخامت بسیار بالایی هستند. در واقع مشخصه اصلی انواع محصولات مسی دست ساز نیز ضخامت بسیار بالای آن ها نسبت به دیگر ظروف می باشد. همچنین جای انواع چکش کاری های ریز نیز در این نوع به چشم می‌خورد. البته لازم به ذکر است قیمت این محصولات به دلیل دست ساز بودن بسیار بالا است.

نوع دوم سماور های نیمه ماشینی می باشند به وسیله دستگاه برش داده شده و خم کاری می شوند. ضخامت این سماور به مراتب از نوع دستی کمتر است. از جمله ویژگی‌های که شما می‌توانید این نوع را با نوع دستی تشخیص دهید این است که سماورهای دستی در درزهای خود دارای لحیم کاری های برنجی هستند، اما سماور های نیمه ماشینی لحیم برنجی ندارند. این اثر سماورها دارای چکش‌کاری دستی نیز می باشند اما این چکش کاری ها نسبت به نوع دستی بسیار کمتر هستند.

نوع دیگر سماورها که به صورت کاملاً ماشینی تولید می شوند دارای ضخامت بسیار کمتری از دو مدل اولیه هستند. اما بهتر است بدانید که ویژگی ظاهری آنها نیز با این دو گونه کاملاً فرق می‌کند. غالباً به دلیل اینکه این سماورها کاملاً با دستگاه تولید می‌شوند بر روی بدنه خود انواع خطوط موازی دارند و روی آنها نیز طرح ها و مدل های چاپی نیز به چشم می‌خورد.

مشخصه های سماور مسی اصل

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به دنبال خرید یک سماور مسی اصل پاشیده و به دنبال مراکزی بگردید که نوع اصل و درجه یک این محصول را در معرض فروش قرار بدهند. اگر اطلاعات کافی و کامل در مورد تشخیص نوع اصلی این سماورها ندارید بهتر است در این قسمت با ما همراه باشید تا به صورت کامل این اطلاعات را در اختیار شما قرار بدهیم.

اولین روش برای تشخیص سماور مسی اصل توجه به صدای ظرف است. به هنگام خرید ظرف های مسی و یا به عبارت سماور مسی سعی کنید به ضربه بزنید اگر صدای بم و نازک از ظرف شنیدید به احتمال زیاد اصل می باشد اما اگر صدای تیز از ظرف شنیدید قطعاً با یک ظرف تقلبی روبه‌رو هستید.

روش بعدی برای تشخیص این محصول تست آهن ربا است. شما می‌توانید با خود یک آهنربا ببرید و به هنگام خرید ظروف به بدنه آن بچسبانید. اگر که آهنربا به بدنه ظرف چسبید ظرف مورد نظر شما دارای ناخالصی زیاد آهن می باشد. دقت کنید که آهنربا را به دسته‌های ظرف نچسبانید زیرا ممکن است این دسته ها آلیاژ آهن داشته باشد و این اشکالی ندارد. اما اگر بدنه ظرف آهن داشته باشد از خرید آن صرف نظر کنید.

همچنین روش بعدی که می توانید از آن استفاده کنید شستشوی بدنه مس به همراه نمک و سرکه است اگر پس از اتمام پروسه شستشو یک رنگ کاملاً قرمز مایل به قهوه ای مشاهده کردید مطمئن باشید که ظرف روبروی شما یک مس اصل و خالص می باشد. اما اگر پس از آن شاهد رنگ پریده شدن رنگ مس و گرویدن رنگ آن به زردی شدید قطعاً ظرف مورد نظر شما دارای ناخالصی های بسیاری می باشد.

برای تشخیص این محصول حتما نسبت حجم به وزن ظرف را نیز در نظر بگیرید. اگر که سماور مورد نظر شما با حجم بالا دارای وزن کم می باشد قطعاً در ساخت آن از آلیاژهای ناخالص نیز استفاده شده است بنابراین سعی کنید به وزن محصول مورد نظر خود نیز دقت کنید و سنگین بودن وزن سماور مسی به احتمال زیاد نشان دهنده اصل بودن و با کیفیت بودن آن خواهد بود.

فروشنده بزرگ سماور مسی برقی

فروشنده بزرگ سماور مسی برقی ما به عنوان یک فروشنده بزرگ سماور مسی برقی یک تولیدکننده سماور نیز به حساب می آییم. به دلیل اینکه ما تولید سماور مسی را به صورت خودکفا انجام می دهیم قیمت آن را نیز بسیار متعادل در نظر گرفته و با قیمت تولیدی در معرض فروش برای مشتری قرار داده‌ایم.

انواع مختلف واحدهای فروش برای توزیع ظروف مسی به خصوص سماور مسی در سطح کشور مشغول به فعالیت هستند. از آنجایی که کشور ما دارای منابع بسیار غنی از فلز مس می‌باشد صنعت مس گری و تولید ظروف مسی نیز در کشور ما سابقه دیرینه دارد و امروزه نیز رونق بیشتری پیدا کرده است. امروزه صنعت ماشین نیز به کمک انسان آمده و این از ظروف را در حجم های انبوه تولید می کند.

به همین جهت نیز از فروشندگان زیادی در سطح کشور انواع این ظروف را در چند نوع ماشینی، نیمه ماشینی و همچنین دستی در معرض فروش قرار داده‌اند. فروش این محصولات با کیفیت های متفاوت و همچنین با ظواهر گوناگون انجام می شود به دلیل اینکه فلز مس کاملاً حالت پذیر می باشد انواع ظروف مسی را می‌توان با ظواهر گوناگون تولید و بازار فروش ارائه نمود.

قیمت فروش سماور مسی ساده

قیمت فروش سماور مسی بستگی به نوع فلز آن، بستگی به مدل آن و همچنین بستگی به نوع ساخت آن دارد. ما در مطالب قبل به صورت کامل در مورد ظروف دست ساز، ماشین ساز و همچنین نیمه ماشینی توضیحات کامل برای شما ارائه کرده ایم. همچنین در مورد خلوص ظروف مسی نیز صحبت کرده‌ایم. بنابراین هر چقدر که خلوص این ظروف و همچنین کیفیت و وزن آن ها بالاتر باشد به مراتب قیمت آن ها نیز بیشتر خواهد بود.

همچنین این نکته را نیز باید مد نظر داشته باشید که ظرف های مسی به صورت کیلویی به فروش می رسند. سماور نیز از این قاعده مستثنا نبوده و آن را غالباً به صورت کیلویی در معرض فروش قرار می‌دهند. به همین جهت اگر این ظرف دارای پایه های بلند و کنگره دار و همچنین سایز بزرگ باشد قطعاً وزن آن نیز بیشتر بوده و قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

بهتر است بدانید که هر چه قدر چکش‌کاری های روی سماور و یا هر ظرف مسی دیگری به صورت ریز تر و دقیق تر انجام شده باشند به مراتب روی قیمت آن نیز تاثیر گذار بوده و قیمت آن محصول نسبت به انواع ماشینی و یا نیمه ماشینی بیشتر خواهد بود.

برای استعلام قیمت فروش سماور بهتر است از مراکز معتبر این قیمت را استعلام بگیرید در واقع قیمت‌های سماور در مراکز مختلف ممکن است تفاوت‌هایی داشته باشد. اگر شما سماور خود را به صورت کاملا مستقیم از خود تولیدکننده خریداری نمایید قطعاً قیمت کمتری نیز بابت آن پرداخت خواهد کرد و خرید آن برای شما صرفه اقتصادی بالاتری خواهد داشت.

تولید عمده سماور مسی برقی

تولید عمده سماور مسی برقی ما به عنوان یکی از تولید کننده های برتر در زمینه تولید عمده سماورهای مسی برقی مشغول به فعالیت هستیم. این سماور ها از نوع بسیار عالی و با کیفیت بسیار بالایی تولید و به بازار فروش عرضه می‌شوند. بهتر است بدانید که خلوص مس در محصولات تولید شده ما در حد بسیار بالا بوده و به همین جهت محصولات ما از لحاظ کیفیت حرف اول را می‌زنند.

ما تمامی روش های تشخیص سماور مسی اصل از نوع تقلبی را به شما آموزش داده ایم. بنابراین خیالتان از بابت کیفیت و اصالت سماور های عرضه شده توسط ما راحت باشد. انواع مختلف این سماور ها در اندازه های گوناگون و همچنین در طرح های متفاوت از جمله پایه دار و بدون پایه و همچنین طرح‌های پایه متنوع در این مرکز در معرض فروش برای شما عزیزان قرار گرفته اند.

در صورتی که قصد خرید عمده سماور دارید بهتر است در ابتدا از عکس های موجود در وب سایت ما نوع سماور مورد نظر خود را در طرح و مدل و همچنین اندازه مورد نیازتان انتخاب کرده و سپس سفارش عمده آن را برای ما ارسال کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما