شرکت فروش گلدان مسی ملیله کاری

ظروف مسی، انواع و اقسام گوناگون و مختلف در طرح های متنوعی را دارا می باشند. این ظروف بیشتر در گذشته مورد استفاده بوده اند و امروزخ بیشتر جنبه تزئینی و قیمتی دارند. یکی از محبوب ترین ظروف مسی در بین افراد گوناگون و مختلف، گلدان مسی ملیله کاری، گلدان مسی دکوری، گلدان مسی فیروزه کوب و گلدان مسی میناکاری می باشد که در خانه ها به عنوان ظروف تزئینی کاربرد دارد از این رو بسیار مهم و حائز اهمیت می باشند، که در ادامه به آن ها بیشتر می پردازیم.

شرکت فروش گلدان مسی ملیله کاری

چرا باید در ظروف مسی آشپزی کرد؟

چرا باید در ظروف مسی آشپزی کرد؟ ظروف مسی از مس به وجود می آیند. مس ماده است بسیار مهم و ضروری برای انسان ها، زیرا بدن ما نیاز مس دارد و از این طریق گلبول های قرمز بدن تقویت می گردد و نیز برای مفاصل و پوست بدن نیز مفید می باشد، از این رو توصیه می گردد که در ظروف مسی آشپزی کنید.

افراد بسیار زیادی در ظروف مسی آب می خورند، که این کار باعث تقویت خون و پوست و مو و مفاصل افراد می گردد. مواد تشکیل دهنده و متریال موجود در ظروف مسی برای بدن افراد زیادی مناسب و خوب می باشو و نیز دارای فوایدی نیز هست اما دیگر ظروفی که مسی نیستند دارای متریال و مواد تشکیل دهنده شیمیایی هستند که برای بدن انسان کاملا مضرر و خطرناک می باشد.

از دیگر فواید استفاده از ظروف مسی در آشپزی و غذا خوردن در آن این است که، ظروف مسی برای پوست و مو بسیار مفید است و از بیماری های وارده جلوگی ی میکند، همچنین ظروف مسی باعث بهبود بیماری های قلبی ریوی می شوند و نیز می تواند از به وجود آمدن این نوع بیماری ها جلوگیری به عمل آورد.

همچنین ظرف های مسی باعث جلوگیری از بیماری هایی همچون بیماری کبد و طحال می گردد و نیز باعث آرامش و تسکین درد مفاصل بدن افراد گوناگون و مختلف می شود از این رو این ظروف بین مردم بسیار محبوب و پر طرفدار می باشند، به همین دلیل مهم و حائز اهمیت است.

و نیز غذای موجود در این ظروف، تا مدت زیاد تری نسبت به ظروف دیگر، گرم نگه داشته می شود و همچنین دارای مواد سمی و شیمیایی نمی باشد از این رو ظرف های مسی باعث خوش طعم شدن بیشتر غذا ها می گردند و طعم واقعی غذا ها را به افراد نشان می دهند.

از گلدان مسی میناکاری چه می دانید؟

از گلدان مسی میناکاری چه می دانید؟ گلدان های مسی در مراکز و کارخانه ها تولید و سپس نزد هنرمندان فرستاده می شود و توسط آن ها مینا کاری می شوند. مینا کاری هنری بسیار سخت است که برای آن زحمت های زیادی کشیده می شود و نیاز به مهارت و تخصص خاصی دارد و کار هر فرد عادی ای نمی باشد.

ظروف مسی به دلیل وجود مس در آن ها، از لحاظ قیمتی، گران و با ارزش می باشند و نیز وقتی که از مینا کاری در آن ها استفاده می گردد، قیمت آن گران تر نیز می گردد. از این رو به دلیل گرتن بها بودن این ظروف، افراد زیادی این ظروف را خریداری کرده و در خانه های خود به جهت تزئین در دکور های خود استفاده می کنند.

مینا کاری که هنری بسیار چشمگیر و زیباست، توسط خاک و آتش ساخته می گردد و در مرحله بعد توسط رنگ های خاص و چشمگیر که زیبایی آن ها را چندین برابر می کنند استفاده می گردد. این هنر از گذشته فرا گرفته شده است و تا کنون افراد و هنرمندان انبوهی آن را آموخته اند.

هنر مینا کاری مخصوص کشور ما، ایران می باشد و هیچ کشور دیگری توانایی انجام آن را ندارد از این جهت کشور ما این محصولات را ساخته و به سراسر دنیا صادر می کنند. این هنر زیبا و بسیار خاص، بیشتر در استان اصفهان رواج دارد و هنر مندان زیادی در آن شهر به این حرفه زیبا مشغول می باشند.

همان طور که گفته شد، ابتدا روی ظروف مسی را با خاک و اتش می پوشانند و سپس توسط مینا که رنگی شفاف است و دلیل شفافیت آن، اکسید قلع می باشد و سپس طرح های موجود روی ان انداخته می شود و در نهایت توسط رنگ های زیبا و چشمگیر بر روی آن لعاب سفید رنگی انداخته می شود.

توزیع کنندگان گلدان مسی ملیله کاری

توزیع کنندگان گلدان مسی ملیله کاری انواع مختلف و گوناگون ظروف مسی، در کارخانه ها و تولیدی های مربوطه ساخته می گردد سپس بر روی تعدادی از آن ها مینا کاری کرده یا طرح های دیگری در مدل های مختلفی انجام داده، سپس وارد بازار شده و به افراد انبوهی و دوستاران ظروف مسی عرضه می گردد.

در کشور مان، به دلیل محبوب بودن این ظروف در بین افراد، فروشگاه ها و مغازه های توزیع کننده این محصولات در سراسر کشور به صورت انبوه به وجود آمده اند و از این طریق امکان دسترسی آسان تر و راحت تر افراد به این محصولات با تنوع بسیا زیاد را در اختیار شان قرار می دهند.

این ظروف مسی و مینا کاری زیبا و بسیار خاص، همچنین به کشور های دیگر صادر می گردد. برای این کار این ظروف ها را در طرح ها و مدل های بسیار خاص تولید و در نهایت در بسته بندی های شیک، بسته بندی و کاور کرده و در نهایت به خارج و سراسر دنیا ارسال می گردد.

عرضه کنندگان انواع گلدان مسی ملیله کاری

عرضه کنندگان انواع گلدان مسی ملیله کاری امروزه، به دلیل محبوب شدن و نیاز روز افزدن انواع گلدان مسی، همچون گلدان های ملیله کاری و دیگر انواع آن، مراکز و کارخانه های انبوه و گسترده ای برای تولید و ساخت به وجود آمده اند که محصولات مسی را در انواع مختلف و در طرح های بسیار زیبا و چشمگیر به صورت انبوه تولید کرده و به بازار عرضه می کنند.

این مراکز و کارخانه ها، علاوه بر در دست گرفتن بازار های داخلی در سراسر کشور مان، بازار های خارجی را نیز به صورت گسترده و انبوه در دست گرفته اند و به صادرات این محصولات مسی که در دنیا کم نظیرند می پردازند که این کار باعث شناخت محصولات مسی، ایرانی در کل دنیا می گردد از این رو بسیاز مهم نی باشند.

اگر قصد خرید ظروف مسی را دارید، باید قبل از خرید به آلیاژ و نوع مس موجود در ظرف مورد نظر تان توجه زیادی داشته باشید. ظروف مسی اصل، باید از مس خالص و درجه یک ساخته و تولید گردند اما امروزه ظروف تقلبی مسی نیز وجود دارند که از مسی خالص نیستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما