عرضه مستقیم ظروف مسی قلمزنی

ظروف مسی یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین انواع ظروف در دنیا می باشد. کشور ایران جزو کشور های برتر برای تولیدات ظروف مسی قلمزنی است. ظروف مسی انواع مختلفی دارد که توسط مسگران اصفهان و زنجان ساخته می‌شود. عرضه مستقیم ظروف مسی برجسته قلمزنی با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت توسط تولید کنندگان این محصول انجام می شود. ظروف مسی یکی از محصولات صادراتی در ایران می باشد که امروزه از رونق بسیار خوبی برخوردار است.

عرضه مستقیم ظروف مسی قلمزنی

مراحل ساخت ظروف مسی در صنعت

مراحل ساخت ظروف مسی در صنعت ظروف مسی کادویی یکی از کادو های گران قیمت برای مهمانی می باشد که طرفداران زیادی نیز دارد. ظروف مسی از جمله محصولاتی است که با ساخت ظروف چدن و غیره… مورد کم توجهی قرار گرفته است. اما خوشبختانه امروزه دوباره این صنعت از رونق خوبی برخوردار شده است. در این مطلب می خواهیم شما را با مراحل ساخت ظروف مسی آشنا کنیم:

  • در مرحله اول، ساخت بدنه اصلی ظرف می باشد که توسط مسگران با استفاده از برشکاری و جوشکاری ورقه های جدا شده از یکدیگر مس را به صورت یک تیکه به هم جوش می دهند. بعد از درست شدن بدنه اصلی ظروف به دست مینا کاران داده می شود که با توجه به هنر دست خود این ظروف را با دقت و ظرافت نقش می زنند. نقش های درست شده بر روی این ظروف جلوه خاصی را به این محصول می دهد.
  • یکی دیگر از مراحلی که بعد از نقش زدن بر روی ظروف صورت می گیرد مرحله لعاب کاری است. افرادی که در این مرحله تخصص دارند و لعاب کاری آن را انجام می دهند و آنها را در داخل کوره برای اینکه رنگ طبیعی خود را از دست ندهند می گذارند تا خوب بپزد.
  • یکی دیگر از مراحل ساخت ظروف مسی بعد از مینا کاری قلع اندود کردن آن می باشد. این مرحله برای سفید شدن ظروف و نبودن قرمزی آن می‌باشد.

فروش ویژه ظروف مسی قلمزنی

فروش ویژه ظروف مسی قلمزنی فروش ویژه ظروف مسی ایرانی سوغاتی در مراکز فروش به روش های گوناگونی عرضه می شود. ظروف مسی را می توان به صورت مستقیم و غیرمستقیم خریداری کرد. خریدمستقیم این محصول بسیار مقرون به صرفه و ویژه می باشد. زیرا واسطه ها در این شیوه خرید حذف می‌شوند و محصول با قیمتی ارزانتر به دست خریدار می رسد. بسیاری از تولید کنندگان این محصول در زمینه صادرات فعالیت می کند. صادرات این محصول به سایر کشور ها از رونق بسیار خوبی برخوردار است. فروش ظروف مسی از طریق سایت‌ های اینترنتی و بدون واسطه انجام می شود. مجموعه ما با در نظر گرفتن خدمات ویژه آماده پاسخگویی به نیاز های مشتریان خود می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما