عرضه مستقیم ظروف مسی پایه بلند

ظروف مسی پایه بلند به ویژه چکشی کرمان از قدیم شهرت داشته وهنوز هم طرفداران خاص خود را دارد . تولیدی ظروف مسی کرمان به عهده شهر کرمان بوده و با وجود سیر نزولی تولید مس و صنعت آن مشتریان و شاغلان این حرفه کاهش یافته اما هنوز هم برخی این صنعت زیبا را نگهداری کرده اند . بهترین ظروف از نظر طب جدید برای پخت و پز غذا ظروف مسی هستند زیرا هیچ واکنشی با غذا نمیدهند و عناصر تشکیل دهنده آن که برای بدن مفید هستند هنگام پخت وارد غذا می شوند.

عرضه مستقیم ظروف مسی پایه بلند

بهترین ظروف مسی برای رستوران

بهترین ظروف مسی برای رستوران برای خرید انواع قابلمه مسی باید از جنس خود مس اطلاعات لازم و کافی را بدست آورد تا هنگام خرید یک جنس تقلبی را نخریم . جهت خرید قابلمه مسی به نکاتی که گفته می شود توجه فرمایید . مس بدلیل خاصیت شکل پذیری و چکش خوار بودن از قدیم برای ظروف استفاده میشود. حرارت در ظروف مسی سریع پخش می شود . درون قابلمه مسی با استفاده از قلع سفیدکاری کرده اند بهتر است بعد از خریدن قابلمه با آن زیاد غذاهای اسیدی و ترش استفاده نکنید زیرا قلع موجود در قابلمه از بین میرود و سبب سیاه شدن آن می گردد . هنگام خرید قابمله مسی توجه داشته باشید که هر چه مس درخشانتر باشد جنس آن مرغوبتر است.

امروزه خرید قابلمه مسی برای نوعروسان امری مهم تلقی می شود و خریدن سرویس مسی نیز جزء جهیزیه آنها می باشد . خرید آنلاین قبلمه توسط بسیاری از فروشگاه های انلاین در سراسر کشور انجام می گیرد . در خرید آنلاین قابلمه شما می توانید قابلمه مورد نظر خود را دیده و آن را با مدلهای دیگر مقایسه کرده و از ویژگی ها و کاربرد آن مطلع شوید و بعد به راحتی با دیدن قیمت آن و مقایسه با بودجه خودتان آن را خریداری کنید این یکی از مزایای مهم در خریدهای اینترنتی بشمار می رود .

مس از قدیم الایام مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و یکی از بهترین ظروف مسی سیسمونی که برای پخت و پز بیشتر از آن استفاده می شود قابلمه مسی می باشد . مس در تمام شهرهای کشور موجود بوده ولی در میان این شهر ها خرید قابلمه مسی کرمان شهرت بیشتری دارد.

در کذشته از ظروف مسی در سطح وسیع تری بصورت دیگ و قابلمه و قاشق و چنگال و بشقابهای مسی جهت سرو غذا استفاده می شد ،برای جلوگیری از تماس مستقیم غذاهای اسیدی و بازی با آن و ایجاد مسمومیت و بروز بیماریهای ناشی از ورود یونهای مس و ترکیبات دیگر به محیط غذای در دست تهیه ، ظروف مسی را با قلع و نیکل اندود می شد و اگر لایه محافظ اندوده ظروف مسی خراش برمی داشت و فلز مس مستقیما تحت تاثیر خاصیت اسیدی و یا بازی مواد غذایی در حال پخت یا سرو کردن قرار می گرفت ،مس یا ترکیبات ثانویه آن به مقدار قابل توجهی وارد مواد غذایی شده و منجر به مسمومیت مصرف کنندگان می شد .

مشخصات ظروف مسی صادراتی

مشخصات ظروف مسی صادراتی امروزه فروش قابلمه مسی ارزان در سراسر کشور توسط تولید کنندگان آن عرضه میشود . یکی از شهر هایی که در تولید قابلمه مسی دارای شهرت بسیار زیادی است شهر کرمان می باشد. عرضه قابلمه و فروش آن در این شهر به دیگر استان های کشور انجام می گیرد.

فروش قابلمه مسی ارزان به ویژه نوع چکشی آن در کرمان از قدیم شهرت داشته وهنوز هم طرفداران خاص خود را دارد . تولیدی ظروف مسی سوغاتی به عهده شهر کرمان بوده و با وجود سیر نزولی تولید مس و صنعت آن مشتریان و شاغلان این حرفه کاهش یافته اما هنوز هم برخی این صنعت زیبا را نگهداری کرده اند . فروشندگان قابلمه های مسی در سراسر کشور بر این باورند که هر چه قابلمه مسی تولید شده سنگین تر باشد جنس آن مرغوب تر است.

بنابراین هنگام فروش انواع ظروف مسی سیاه قلم آنها را وزن میکنند و متناسب با وزن قابلمه قیمت آن نیز تعیین می گردد . معمولا قابلمه های مسی قدیمی تر نیز که رنگ تیره تری نسبت به قابلمه های مسی جدیدتر دارند سنگین تر هستند و در بازار مسگر ها برای فروش موجود بوده و از لحاظ جنس دارای کیفیت نیز هستند معمولا فروشنده های قابلمه های مسی کار سفید کردن مس های قدیمی که تیره شده اند را نیز انجام می دهند .

توزیع کنندگان مستقیم ظروف مسی پایه بلند

توزیع کنندگان مستقیم ظروف مسی پایه بلند صادرات قابلمه مسی به قیمت کارخانه امروزه توسط بسیاری از تولید کنتدگان در کشور به کشورهای دیگر صادر می شود. صادرات ظرف مسی در کشور با مرکزیت دو شهر زنجان و کرمان که مرکز تولید مس هستند صورت میگیرد به دلیل اینکه صنعت مس جزء یک صنعت پرکاربرد و شناخته شده می باشد مورد توجه بسیاری از کشورهای دیگر قرار گرفته است.

از جمله کشورهایی که محصولات مسی به آن صادر میشود می توان به کشورهای عراق و انگلستان و ترکیه و بلژیک اشاره کرد که صادر شدن این محصول به کشورهای نامبرده باعث ایجاد رونق خوبی در صنعت مس در کشور شده است.

شرکت فروش انواع ظروف مسی پایه بلند

شرکت فروش انواع ظروف مسی پایه بلند

در کشور تولید کننده های زیادی وجود دارد که انوع قابلمه را با شکلهای متنوع تولید می کنند . شهر کرمان که معدن تولید انواع ظروف مسی از جمله قابلمه مسی میباشد با دارا بودن معدن مس سرچشمه توانسته یکی از تولید کنندگان بزرگ در این زمینه باشد.

در ۵۰ کیلومتری شهر رفسنجان (واقع در استان کرمان) در دل رشته کوه زاگرس معدن مسی قرار دارد که یکی از بزرگترین معدن های رو باز جهان به شمار می آید و بزرگترین تولید کننده مس در کشورمان می باشد که بخش تولید این معدن به ۶ قسمت تقسیم می شود. با توجه به بزرگ بودن این معدن در شهر کشور باعث رونق بسیار خوبی در تولید انواع ظرف مسی از جمله قابلمه آن شده است. شهر زنجان نیز یکی از شهرهای مهم در تولید انواع قابلمه می باشد. که توانسته با تکیه بر محصولات داخلی یک محصول ناب و درجه یک ایرانی را تولید کند.

هر چند در کشور شهرهای دیگری نیز تولید کننده انواع ظروف مسی میناکاری شده هستند ولی شهر نامبرده از لحاظ تولید، تولید بیشتری داشته و محصولات آنها نسبت به نمونه های مشابه دارای کیفیت بیشتری هستند. بارار مس در ایران همیشه از رونق خاصی برخوردار بوده و در همه زمان ها طرفداران خاص خود را دارد همین دلیل هم باعث شده که روزانه محصولات مختلفی از جنس مس در کشور تولید شود.


دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما