عرضه کنندگان ظرف مسی پلوخوری سایز بزرگ

مس از جمله فلزاتی است که مصارف بسیار زیادی در صنایع مختلف داشته و بیشترین مس استخراج شده معمولاً به منظور تولید ظروف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که از جمله آن ها می توان به ظرف مسی پلو خوری اشاره کرد، عرضه‌ کنندگان ظرف مسی پلوخوری سایز بزرگ این محصول تولید شده در کارخانه های داخلی کشور را در تعداد های عمده به سراسر کشور عرضه می کنند.

عرضه کنندگان ظرف مسی پلوخوری سایز بزرگ

انواع ظرف مسی پلوخوری حکاکی شده

انواع ظرف مسی پلوخوری حکاکی شده ظرف مسی پلو خوری حکاکی شده در انواع مختلفی تولید می شود و از جمله متداول ترین انواع آن می توان به بشقاب مسی پلوخوری اشاره کرد، این نوع بشقاب دارای اندازه بسیار بزرگی بوده و در آن می توان برای حدود ۱۰ نفر پلو سرو کرد، همچنین لبه های آن به نحوی حکاکی و ساخته می شود که دارای اندکی ارتفاع باشد تا از ریختن پلو جلوگیری کند.

از دیگر انواع این ظروف می‌ توان به نوع پایه دار آن اشاره کرد که شکل آن به صورت یک ظرف بیضی شکل بوده و دارای سه پایه از جنس می می باشد و همچنین درب مخصوصی نیز برای آن تعبیه می شود که نه تنها پلو را گرم نگه داشته بلکه باعث می شود که بهداشت پلو نیز حفظ گردد و از این نوع پلو خوری ها می توان در رستوران ها و تالار ها استفاده کرد.

برخی از انواع ظروف پلو خوری همراه با تجهیزات دیگر نیز تولید می گردد به طور مثال می توان به ظروف پلوخوری شش تکه کرد که شامل دو ظرف پلو خوری دو ظرف خورش خوری به همراه درب می باشد که معمولا به صورت دست خریداری می گردد.

نحوه نگهداری از ظرف مسی پلوخوری چگونه است؟

نحوه نگهداری از ظرف مسی پلوخوری چگونه است؟ نگهداری از ظروف مسی بسیار مهم است چرا که می‌ تواند بر روی طول عمر آن بسیار تاثیر گذار باشد و در ادامه نحوه نگهداری آن شرح داده خواهد شد؛

اول این که این موضوع باید در مکانی قرار بگیرند که به هیچ وجه چربی و گرد و غبار بر روی آن رسوب نکند، به طور مثال این ظروف نباید در بالای اجاق گاز ها قرار داده شوند چرا که معمولا چربی روی این ظروف نشسته و ظاهر و کیفیت آن ها را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

با این که این ظروف برای پخت و سرو غذا در دما های بالا ساخته شده است اما ممکن است که قرار گرفتن آن ها بر روی شعله مستقیم سبب سیاه شدن قسمت‌ هایی از آن گردد که در این صورت باید با استفاده از قلع اندود کردن رنگ ظروف مسی را روشن تر و براق تر کرده و سیاهی را از بین برد.

در نگهداری آن دقت شود که به هیچ وجه نباید به بدنه آن ها مواد اسیدی مانند آبلیمو و سرکه برخورد کند، همچنین این ظروف به هیچ وجه مناسب نگهداری موادی مانند دوغ و ماست نیستند و این نوع مواد می‌ تواند سطح سفید داخل ظرف را که کدر کند.

سفارش عمده ظرف مسی پلوخوری شیک صادراتی

سفارش عمده ظرف مسی پلوخوری شیک صادراتی سفارش ظرف مسی پلو خوری شیک صادراتی در تعداد های عمده تنها می تواند از مرکز تولیدی آن انجام شود چرا که در این مرکز این ظروف به شکل انبوه تولید شده و در اختیار مشتریان قرار داده می شود و به همین دلیل امکان تامین سفارش های عمده را نیز خواهد داشت از سوی دیگر سفارش عمده می تواند هزینه خرید محصولات را کاهش دهد.

پلوخوری مسی صادراتی که در این مجموعه تولید می‌ شود به طور صد در صد خالص از فلز مس تهیه شده و مراحل ساخت آن کاملا استاندارد می باشد که سبب شده ظروفی بسیار با کیفیت و بادوام تولید و به دست مصرف کنندگان برسد، می توان قبل از خرید قیمت این محصولات ها به شکل تلفنی و آنلاین از این مجموعه استعلام کرد و پس از آن در صورت تمایل تعداد خرید را مشخص و ثبت نمود تا ارسال شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما