فروشندگان مستقیم پارچ مسی طرح دار

فروشندگان مستقیم پارچ مسی طرح دار این محصول را رد اختیار همه قرار داده اند. پارچ مسی تزیینی کارایی زیادی دارد پارچ مسی چکشی مدل های مختلفی دارد در ادامه ی این متن می خواهیم راجع به از پارچ مسی بیشتر بدانید و قیمت انواع پارچ مسی طرح دار نماییم برای اطلاعات بیش تر به شما پیشنهاد ی کنیم مطالب را مطالعه ننمایید این محصول کارایی زیادی دارد و به خارج از ایران ارسال می شود. فروش انواع ست پارچ و لیوان مسی مینا کاری عمدتاً در شهر اصفهان و در بازار سنتی این شهر انجام می شود. البته این ظروف به نمایندگی ها و مراکز توزیع و عرضه ظروف مینا کاری در سراسر کشور توزیع می شود تا به دو شیوه حضوری و اینترنتی در اختیار مشتریان قرار گیرد. ست پارچ و لیوان مسی مینا کاری نیز به همین شیوه به فروش می رسد.

بیشتر بخوانید: میوه خوری مسی رومیزی

فروشندگان مستقیم پارچ مسی طرح دار

از پارچ مسی بیشتر بدانید

از پارچ مسی بیشتر بدانید پارچ ‌و لیوان از جمله ظروف آشپزخانه ای است که نشان دهنده فرهنگ و سنت ایرانیان است. این ست دو تکه که در ظاهر دو تکه است اما تعداد لیوان های آن می ‌تواند از ۶ عدد تا بالاتر باشد، همواره بر سر سفره ها و میزهای غذای ایرانیان وجود داشته است و به صورت های مختلفی اعم از بلوری، کریستالی، مسی و در ایام قدیم به صورت پلاستیکی به کار می رفته است.

پارچ و لیوان مسی مینا کاری یکی از انواع ست های پارچ و لیوان است که بر روی ظروف مسی ایرانی و با استفاده از هنر مینا ‌کاری تولید می شود. ظروف مسی را ابتدا تهیه می‌ کنند که با لعاب سفید وجود دارد و به همین شکل خریداری و تهیه می شود. سپس با استفاده از ابزارهای رنگ آمیزی و قلم موهای رنگ مخصوص میناکاری، این ظروف از بشقاب، قند دان، ظروفی مثل لیوان و گلدان گرفته تا ست پارچ ‌و لیوان همواره با لعاب سفید وجود دارد و سپس توسط افرادی که هنر میناکاری دارند.

قیمت انواع پارچ مسی طرح دار

قیمت انواع پارچ مسی طرح دار منقوش به طرح و نقشه های متعدد و دلخواه می گردد. مینا کاری یکی از هنرهایی است که از دیرباز در شهرهای اصفهان و همدان رایج بوده و هست. در همدان بیشتر میناکاری روی سفال و در اصفهان این هنر بیشتر روی مس انجام می ‌شود. مس خام به رنگ قرمز است اما مسی که لعاب داده می ‌شود و سپس قرار است روی آن مینا‌کاری انجام شود.

به صورت سفید می باشد. در واقع، ظروفی که قرار است زیربنای آن مسی باشد و سپس با هنر مینا کاری تولید و عرضه شود، ظروفی به رنگ سفید است. این ظروف پس از آن که منقوش به میناکاری شد، در کوره قرار می گیرد تا رنگ آن و نقش برجسته روی آن تثبیت شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما