فروشگاه عرضه بشقاب مسی زنجان

فروشگاه عرضه بشقاب مسی زنجان اقدام به ارائه این نوع خاص از بشقاب با قیمت مناسب و به صورت عمده کرده است و کسانی که برای استفاده یا صادرات به دیگر کشورها به آن نیاز دارند می‌توانند در ارتباط مستقیم با این فروشگاه آن را بدون نیاز به واسطه ها درخواست دهند.

این فروشگاه انواع مختلف این بشقاب در ابعاد و طرح های بسیار زیبا را در اختیار داشته و آن را با کمترین قیمت ممکن و در ارائه و به آدرس خریداران در هر نقطه کشور ارسال می‌کند.

فروشگاه عرضه بشقاب مسی زنجان

راهنمای خرید انواع بشقاب مسی

راهنمای خرید انواع بشقاب مسی بشقاب مسی محصولی است که در گذشته برای سرو غذا مورد استفاده قرار می گرفت و یکی از مرسوم ترین انواع بشقاب ها به شمار می رفت و طی چند دهه گذشته با ورود انواع بشقاب چینی، استیل و آرکوپال به فراموشی سپرده شد اما امروزه همان بشقاب مسی قدیمی در طرح ها و مدل های مختلف مانند بشقاب مسی میناکاری مجددا مد شده است و مورد استفاده قرار می گیرد.

در خرید این بشقاب های مسی باید به نکات مهمی توجه شود که برخی از آنها به طور بسیار خلاصه عبارتند از :

  • به ضخامت بشقاب باید حتما توجه خاصی شود زیرا ضخامت کم باعث خمیدگی سریع آن می شود و ضخامت زیاد وزن آن را زیاد و نامناسب می کند.
  • بخش رویی بشقاب باید حتما با قلع آبکاری شده باشد تا امکان خوردن غذا روی آن فراهم باشد در غیر این صورت یون های مس آزاد شده و وارد غذا می شود که احتمالا برای سلامتی مناسب نیستند.
  • در این محصول و به ویژه بخش رویی نباید قلم زنی انجام شده باشد زیرا تمیز کردن این ظروف از برخی مواد مانند چربی ها سخت است و محلی برای تجمع باکتری ها هستند.
  • با توجه به نوع کاربرد باید ابعاد مناسب آن انتخاب شود.

موارد تأثیرگذار بر قیمت بشقاب مسی زنجان

موارد تأثیرگذار بر قیمت بشقاب مسی زنجان قیمت قیمت بشقاب مسی زنجان از موارد تاثیرگذار زیادی تاثیر می پذیرد که هر یک می توانند به نحوی بر قیمت ارائه این بشقاب تاثیر داشته باشند و باعث افزایش یا کاهش قیمت ارائه آن در برهه خاصی به خریداران عمده این محصول گردند.

ابعاد این بشقاب از مهمترین این موارد است به گونه ای که هر چه قطر این محصول بیشتر باشد قیمت آنها نیز افزایش خواهد یافت همچنین ضخامت بشقاب مورد تاثیرگذار بعدی است که با افزایش آن قیمت ارائه این محصول با افزایش مواجه خواهد شد.

ساده بودن یا طرح دار بودن این بشقاب می تواند تاثیر بسیار زیادی بر قیمت آن داشته باشد به طوری که یکی از گران ترین آنها را بشقاب مسی میناکاری که محصولی صادراتی است تشکیل می دهد و در نهایت قیمت جهانی مس و نرخ ارز در کشور می تواند تاثیر زیادی روی قیمت این محصول داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما