فروشگاه مرکزی ماهیتابه مسی درب دار


موضوع مطلب پیش رو فروشگاه مرکزی ماهیتابه مسی درب دار و موضوعات دیگری که به آن مرتبط می باشد از جمله سفارش ماهیتابه مسی، ماهیتابه مسی باکیفیت، خرید ماهیتابه مسی و تولید ماهیتابه مسی است. فروش ماهیتابه مسی در دار در فروشگاه های عرضه کننده انواع لوازم آشپزخانه مسی به شیوه عمده و تکی صورت می پذیرد.

فروشگاه مرکزی ماهیتابه مسی درب دار

روش های مختلف برای تولید ظروف مسی

روش های مختلف برای تولید ظروف مسی

در این بخش، ابتدا به بررسی روش های مختلف تولید ظروف مسی اشاره خواهیم کرد و سپس نکات مهمی که برای خرید ماهیتابه درب دار باید مد نظر قرار گیرد را بررسی می کنیم.

ظروف مسی موجود در بازار به شیوه های مختلفی تولید و سپس به بازار انواع ظروف تزئینی و ظروف کاربردی آشپزخانه عرضه می شوند. بایستی توجه داشت که تولید ظروف مسی به دلیل فوایدی که مصرف مس برای بدن دارد، همواره از قدیم الایام رایج بوده است. لذا در گذشته که فاقد تکنولوژی و به دور از ابزارهای صنعتی مدرن بوده ‌اند، ظروف مسی را به شیوه دستی تولید می‌کرده ‌اند. اما هم اکنون تنها برخی از صنعتگران هنرمند که در اصفهان و برخی شهرهای دیگر نظیر کرمان و زنجان فعالیت می ‌کنند، ظروف مسی را با دست تولید می کنند چرا که اغلب ظروف مسی موجود در بازار امروزه به روش صنعتی تولید و به بازار عرضه می گردد.

تولید ظروف مسی به روش سنتی و دستی همراه با ابزار و یراق آلات و چکش های خاص این ظروف بوده است که زحمت و زمان زیادی به آن اختصاص داده می شده است. اما تولید ظرف های ساخته شده از مس به روش صنعتی معمولاً از طریق دستگاه‌ هایی که ورقه های مسی را برش می دهند و آن را چکش کاری کرده و به ضخامت مناسب و مورد نیاز تولید ظروف می رسانند انجام می شود.

نا گفته نماند که نتیجه هر دو روش یکسان است و ظروف مختلف تولید شده از مس اعم از در دار و بدون در می‌ تواند به هر دو روش تولید شود و در اختیار خریداران قرار بگیرد. تنها موردی که باعث می شود مشتری ها و استفاده کننده ها چندان تمایلی به استفاده طولانی مدت از لوازم مسی آشپزخانه نداشته باشند این است که مثل پس از مدتی که مورد استفاده قرار گرفت و یا در مجاورت هوای آزاد واقع شد، کم کم رنگ خود را به سیاهی تغییر می دهد.

نکاتی مهم برای خرید ماهیتابه مسی درب دار

نکاتی مهم برای خرید  ماهیتابه مسی درب دار

به منظور تهیه و خرید ماهیتابه های درب دار از جنس مسی لازم است به نکاتی توجه شود. یکی از این نکات رنگ ماهیتابه می باشد چرا که ماهیتابه های مسی اعم از آن دسته که درب دار هستند و آن دسته که بدون در تولید می‌ شوند در رنگ های مسی سرخ، مسی طلایی و با طیف رنگ بندی کم رنگ یا پر رنگ از این رنگ ها تولید و روانه بازار می شود. بایستی توجه داشت که رنگ بندی ماهیتابه ها تا چه میزان برای خریدار و فضای آشپزخانه او حائز اهمیت است و آیا لازم است که با سایر ظروف آشپزخانه از حیث رنگ و ظاهر ست شود یا نه.

نکته دومی که قبل از خرید این محصول بهتر است مورد توجه قرار گیرد تعداد این ماهیتابه ها می باشد چرا که برخی از آنها به صورت تکی تولید می‌ شود و برخی دیگر به صورت دو تایی، سه تایی و حتی چهارتایی ممکن است تولید شود که منظور از دوتایی به بالا این است که بزرگ ترین ماهیتابه ماهیتابه متوسط را در بر می‌گیرد و در داخل ماهیتابه متوسط ماهیتابه کوچک تر قرار می ‌گیرد و در حقیقت باید گفت نوعی سایز بندی بین ماهیتابه ها از بزرگ ترین تا کوچک ترین آن وجود دارد.

سومین نکته مربوط به جنس و متریالی است که در تولید این محصول و ظروف به کار رفته شده می باشد. به عبارت دیگر، یعنی این که آیا از نوع مس با کیفیت و لعاب داده شده است یا مس با درجه کیفی پایین و مرغوبیت پایین تر می باشد که پس از دو سه بار شست و شو یا قرارگیری در فضای باز رنگ و کیفیت و درخشندگی اولیه خود را از دست می دهد. لذا لازم است حتماً این ظروف از نوع درجه یک و با کیفیت آن تهیه شود.

سفارش دهنده بهترین ماهیتابه مسی درب دار

سفارش دهنده بهترین ماهیتابه مسی درب دار

سفارش دهندگان بهترین ماهیتابه های مسی از نوع درب دار آن، آن دسته از مراکزی هستند که این ماهیتابه ها را از تولید کنندگان آن در صورتی که محصول تولید داخلی باشند و یا از نمایندگی‌ های آن در صورتی که این محصول از نوع وارداتی باشد به تعداد زیاد و به صورت عمده با حجم بالا درخواست می ‌کنند و سپس یا خود آن را توزیع کرده و به فروش می‌ رسانند و یا در اختیار فروشگاه های عرضه و توزیع انواع ظروف آشپزخانه مسی قرار می ‌دهند.

اما آنچه حائز اهمیت می باشد این است که این سفارش دهندگان درجه کیفی دارند چرا که برخی از آنها بهترین ظروف مسی در دار را سفارش می دهند و برخی دیگر ظروف مسی با درجات کیفی پایین‌ تر و مرغوبیت کمتر را تقاضا می کنند. برخی از این سفارش دهنده ها صرفاً یک ظرف مسی خاص را سفارش می‌ دهند و برخی دیگر به طور کلی ظروف مسی را سفارش داده و آن را در حجم بالا تأمین می‌کنند و دسته سومی هم وجود دارد که به طور کلی سفارش ظروف آشپزخانه چینی، کریستال، ملامین و بلور را به تعداد زیاد و از تمام نوع ظروف آن متقاضی می شوند.

توزیع مستقیم ماهیتابه مسی درب دار

توزیع مستقیم ماهیتابه مسی درب دار

توزیع ظروف مسی آشپزخانه به عنوان نمونه ماهیتابه های درب دار و مسی معمولاً از طریق نمایندگی های عرضه و توزیع انواع ظروف آشپزخانه مسی صورت می پذیرد و برخی از این نمایندگی ها و مراکز توزیع این محصول را به طور مستقیم و برخی دیگر با واسطه در اختیار مشتریان جزء و کل قرار می دهند. این مراکز به صورت حضوری و اینترنتی عهده دار توزیع و پخش محصولات ساخته شده از مس می باشند.

لازم به یاد آوری می باشد که توزیع مستقیم این ظروف معمولاً از طریق نمایندگی ها و آن دسته از مراکزی انجام می‌ گیرد که خود سفارش دهنده عمده این محصولات به شمار می روند. این توزیع کنندگان بدون واسطه محصولات مسی خود را در اختیار مشتریانی که به صورت خرده یا عمده خریداران می باشند قرار می دهند. برخی از این توزیع کنندگان خود یک مرکز مادر و اصلی به شمار می روند و سپس از طریق شعب خود در یک استان یا در سراسر کشور به توزیع کالاهای مسی خود مبادرت می ورزند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما