فروش انواع ظرف یخ مسی مدل SMT1

فروش انواع ظرف یخ مسی که به صورت بسیار جذاب و زیبا طراحی شده اند در این وبسایت انجام می‌شود. این ظروف به دلیل جذابیت ظاهری بسیار بالایی که دارند مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته اند. اما بهتر است بدانید که جذابیت این ظروف تنها به زیبایی ظاهری آن ها مربوط نمی شود و استفاده از آن ها سرشار از فایده و خاصیت می باشد. ارائه ظرف یخ دسته دار در این وب سایت به صورت عمده با قیمت عالی انجام میشود.

فروش انواع ظرف یخ مسی مدل SMT1

مشخصات ظرف یخ مسی دسته دار قلمزنی

مشخصات ظرف یخ مسی دسته دار قلمزنی ظروف مسی قلمزنی شده تماما کار دست می باشند و به همین دلیل یک مانند دستی بسیار زیبا و ماندگار می باشند استفاده از این ظروف برای تمامی مصارف آشپزخانه از جمله پخت و پز و سرو غذا امکان‌پذیر است و به دلیل اینکه هادی بسیار خوبی برای حرارت و برودت می باشند می توان از آنها هم به منظور پخت و پز و هم به منظور از سطل یخ استفاده نمود.

از جمله مشخصات و ویژگی‌های بسیار برجسته کیفی این محصول می‌توان به خلوص مس در آن و ضخامت بالای آن اشاره کرد در واقع قلم زنی که هنر دست می باشد که باید روی مس با ضخامت کافی و خلوص کافی انجام شود بنابراین ظروف قلمزنی شده جزو باکیفیت‌ترین و خالص ترین ظروف مسی نیز به شمار می‌آیند.

دومین مشخصه و ویژگی بسیار عالی برای ظروف قلمزنی شده مسی زیبایی بسیار منحصر به فرد آنها می باشد در واقع تمامی طرح ها و مدل های گوناگون قابل حکاکی روی این ظروف هستند و منجر به پدیدار شدن جلوه بصری بسیار زیبایی در آن می شوند علاوه بر آن وجود دسته روی این ظرف باعث شده است تا قابلیت حمل و نقل آن بسیار آسان شده و همچنین زیبایی آن دو چندان شود.

آیا ظرف یخ مسی قابلیت شستشو دارد؟

آیا ظرف یخ مسی قابلیت شستشو دارد؟ سطل یخ مسی به دلیل قلع اندود بودن بدنه داخلی خود قابلیت شستشوی بسیار عالی دارد به هیچ عنوان زنگ نمی زند و مزایای آب شما را دستخوش تغییر نمی‌کند بلکه به دلیل داشتن خواص فراوان دارویی شما هنگامی که از این آب و از این یخ میل کنید قطعاً فواید زیادی به بدن خود خواهید رساند.

از طرفی ظروف مسی به دلیل دارا بودن رنگ بسیار جذابی که در بدنه خارجی خود دارند در هر بار شستشو براق تر نیز می شود بنابراین اصلا نگران نحوه شستشوی این ظرف نباشید شما به سهولت می توانید بدنه داخلی و بدنه خارجی این ظرف را با استفاده از اسکاچ و مایع ظرفشویی شست و شو دهید.

همچنین در صورتی که قلعه داخلی ظرف دچار آسیب شد باید حتما در اسرع زمان ممکن و بدون فوت وقت را مجددا عایق بندی کنید قلع اندود نکردن ظروف مسی موجب آزاد شدن یون‌های بسیار خطرناک به داخل آب و غذا شده و به همین دلیل استفاده از این ظروف بدون قلع اندود اصلاً توصیه نمی شود.

هنگام شستشوی ظروف مسی سعی کنید از سیم های خیلی زبر استفاده نکنید زیرا موجب خراش روی قسمت قلع اندود مس می شود سعی کنید همیشه از اسکاج های نرم برای شستشو دادن استفاده کنید. همچنین در صورتی که نیاز به شستشو های قویتر داشت بهتر است اجازه بدهید کمی آب ولرم در داخل ظرف بماند تا تمامی املاح و همچنین کثیفی های ظرف پاک شود و سپس آن را شستشو دهید.

عرضه کنندگان برتر ظرف یخ مسی سایز 1

عرضه کنندگان برتر ظرف یخ مسی سایز 1 عرضه ظرف مسی مخصوص یخ در این وبسایت انجام می‌شود از جمله مشخصات فنی این ظروف وجود انواع قلمزنی های بسیار جذاب و زیبا روی ظرف و همچنین وجود دسته در آن می باشد. ظرف های یخ مسی دارای سایز بندی های مختلف هستند که در اینجا ما سایز یک یعنی کوچکترین سایز آن را برای شما در معرض فروش قرار داده ایم.

ضخامت و همچنین کیفیت این ظروف در حد درجه یک و به صورت کاملا تضمینی میباشد عمل قلم زنی توسط قلم زن های حرفه ای و با تجربه روی این ظروف انجام شده است و به همین دلیل هنگام استفاده از آن احساس آرامش و لذت بی نظیری از مشاهده این ظروف به شما دست خواهد داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما