فروش تضمینی ظروف مسی شیک

ظرف و ظروف شیک و زیبا با ظاهری شکیل همیشه دغدغه خانم های با سلیقه ایرانی بوده است. نو عروس ها نیز ترجیح می‌دهند ظروف شیک و مقاوم داشته باشند تا در اثر مهمانی های زیاد کهنه نشده و از مد نروند. یکی از پیشنهاد های همیشگی و ماندگار و جذاب ظروف مسی برجسته شیک است که در انواع مدل های سرو و پذیرایی و روکش های جذاب نقره و برنجی در بازار قابل ارائه است.

فروش تضمینی ظروف مسی شیک

آشنایی با نحوه ساخت ظروف مسی دست ساز

آشنایی با نحوه ساخت ظروف مسی دست ساز ظروف مسی ایرانی دست ساز که اصطلاحا به بعضی از انواع ان ظروف مسی چکش خوار یا چکشی نیز میگویند،از زیبایی و اصالت خاصی برخوردار هستند.

بعضی از آنها به دلیل استفاده از ورق های مس ضخیم تر دارای وزن بالایی هستند و هرچه از عمر آن بگذرد به اصالت و قدمت و زیبایی مس اضافه میشود.

مسگری با دست کار بسیار پر زحمتی است که این روزها کمرنگ تر شده اما به طور کامل منسوخ نشده است، استاد مسگر با دستان پر تلاش خود ورقه های مسی را برش میزند آنها را با ابزار خاص کار خود شکل میدهد و روی صفحه ای به نام سندان قالب میزند.

از آنجایی که تمام این کارها با دست انجام میشود به تلاش و قدرت بالایی برای شکل پذیری و قالب زدن و جفت کردن قالب ها در هم نیاز است، برای اینکار ابتدا استاد لبه های دو طرف کار را به حالتی در می‌آورد که براحتی در هم فرو روند جفت شوند و با حرارت و پرس به هم متصل شوند.

در اثر حرارت ورقه های مس نرم تر می‌شوند و استاد با گردش چرخشی ظرف را شکل می‌دهند و آنرا قلع اندود می کند تا درونش سفید و براق شود و از مسمومیت غذا و خوراکی با مس بیش از حد بوسیله این قلع اندود کردن جلوگیری شود.

استاد مسگر با چکش کاری و ضربات منظم و زیاد ظروف را چکش کاری میکند و شکل خاص و زیبایی به ظروف مسی میدهد. برای خرید ظروف مسی دست ساز که قیمت نسبتا بالایی نیز دارند می‌توان به فروشنده های معتبر در سراسر کشور بخصوص شهر های زنجان و یزد و اصفهان مراجعه کرد.

راهنمای خرید انواع ظروف مسی شیک

راهنمای خرید انواع ظروف مسی شیک برای خرید ظروف مسی رنگی و ظروف مسی روکش نقره که جذابیت و زیبایی منزل و وسیله های پذیرایی شما را دو چندان می‌کند به نمایندگی های معتبر فروش ظروف مس در سراسر کشور مراجعه کرده و از کالای با کیفیت ایرانی. صنایع دستی کشور عزیزمان با خیال راحت حمایت و خرید کنید. مسگری در بسیاری از شهر های کشورمان مانند یزد و زنجان و اصفهان و سمنان و.. انجام می‌شود و همه دوزه ظروف زیبایی را به بازار فروش عرضه می‌کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما