فروش کلی قابلمه مسی دست ساز

 قابلمه مسی قدیمی یکی از ظروف بسیار پرطرفدار و البته پر خاصیتی است که از قدیم الایام استفاده از آن بسیار رواج داشته و البته مورد تاکید طب سنتی نیز می باشد چراکه مس برای بدن خاصیت فراوانی دارد. خوشبختانه درکشور تولیدکنندگان موفق و معتبری وجود دارند که به فروش کلی قابلمه مسی دست ساز می‌پردازند و انواع این قابلمه را در سایزهای مختلف و طرح های گوناگون تولید کرده و به بازار عرضه می کند و به دلیل حذف واسطه‌ها قیمت این کالا را بسیار مقرون به صرفه لحاظ کرده‌اند.

فروش کلی قابلمه مسی دست ساز

آشنایی با انواع قابلمه مسی دست ساز

آشنایی با انواع قابلمه مسی دست ساز

شاید برای شما نیز جالب باشد که انواع قابلمه مسی دست ساز چیست که ما در اینجا برای شما مواردی را بیان می‌کنیم تا خریدی مطمئن را تجربه کنید و اطلاعات عمومی خود را در این زمینه بالا ببرید.

قابلمه مسی های دست ساز در طرح ها و اندازه های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند برای مثال طرح اولیه و قدیمی آن که در بین ایرانیان بسیار محبوب است شامل طرحی می شود که سر آن نسبت به آن کمی تنگ تر بوده و لبه های دال بر شکلی دارد این نوع قابلمه های مسی با انواع چکش ها ضربه می خورند و شکل می گیرند.

در تولید انواع ظروف مسی برجسته از جمله قابلمه های دست ساز از ورق های روی در درون این قابلمه ها استفاده می شود و این ورق ها جلوه خاصی به درون قابلمه ها می دهند چرا که به رنگ نقره ای رنگ هستند. قابلمه مسی های ای نیز وجود دارند که ارتفاع آن در سراسر قابلمه یکسان بوده و حالت معقر از داخل ندارند. این قابلمه ها دسته های جداگانه داشته و مانند قابلمه هایی که معقر هستند بدون دسته نبوده و سرهای معقری دارم.

قابلمه مسی اصیل دست ساز نسبت به انواع قابلمه های دیگر کمی سنگین تر بوده و در هر اندازه که باشند شما می توانید مشابه سبک آن که معمولاً جعلی و غیر از حسن را نیز پیدا کنید لذا در خرید خود دقت کنید که قابلمه های اصلی را بخرید که از وزن سنگین مطلوبی برخوردار باشند.

صادرات برترین انواع قابلمه مسی دست ساز

صادرات برترین انواع قابلمه مسی دست ساز

خوشبختانه در کشور تولیدکنندگان موفق و معتبر وجود دارند که به صورت دست ساز به تولید انواع ظروف مسی می‌پردازند و علاوه بر پاسخگویی بازار داخلی بازار خارجی را نیز پوشش داده و به صادرات برترین انواع قابلمه مسی دست ساز پرداخت و کشور ایران را در این زمینه سربلند کرده‌اند.

این تولیدکنندگان علاوه بر فروش حضوری به فروش غیر حضوری که به صورت آنلاین و اینترنتی انجام می‌شود نیز پرداخته‌اند و با قرار دادن جزئیات محصولات خود بر روی سایت معتبر امکان خرید مطمئن و راحت را برای مشتریان خود فراهم کردند و شما اگر قصد خرید قابلمه دست ساز مرغوب را دارید می توانید به سایت ما مراجعه کرده و پس از بررسی جزئیات با تیم پشتیبانی و هماهنگی های لازم را به عمل آورید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما