مرکز صادرات سینی مسی حکاکی شده

امروزه مثل قرن ها پیش استفاده از ظروف مسی برجسته زیاد شده؛ چرا که این نوع ظروف علاوه بر زیبایی، خواص فراوانی برای بدن دارد. سینی مسی حکاکی شده به خاطر جلوه خاصش و کاربرد فراوانش علاوه بر بازار داخلی مورد پسند در بازار های خارجی نیز می باشد؛ از این رو مرکز صادرات سینی مسی حکاکی شده در صدد آن است تا بهترین نقش ها را بر روی سینی های مسی حکاکی کند و سینی با کیفیت و زیبا به دست مشتریان خود در داخل و خارج کشور برساند.

مرکز صادرات سینی مسی حکاکی شده

راهنمای خرید انواع سینی مسی

راهنمای خرید انواع سینی مسی سینی مسی پرطرفدار از دیگر ظروف مسی است؛ چرا که هم به عنوان دکوری مورد استفاده قرار می‌گیرد و هم برای پذیرایی در مهمانی ها و مجالس کاربرد دارد.

اما در بازار شما انواع متفاوت سینی های مسی را مشاهده می‌کنید که هر کدام کاربرد مخصوص خود را دارد به طور مثال سینی مسی مستطیلی به عنوان سینی چای یا شیرینی خوری‌‌ و حتی سرو غذا مورد استفاده قرار می‌گیرد و یک نوع سینی مسی مجلسی وجود دارد که به خاطر طرح و نقش زیبایش بیشتر در مجالس مهم مثل عروسی و عزا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مس، ماده ای ضروری و مفید برای بدن محسوب می شود‌. مس باعث می شود که گلبول های قرمز در بدن بیشتر تولید شوند از این رو کم خونی را درمان میکند، اگر آبی که در طول روز استفاده می کنید را در لیوان مسی بنوشید، وجود مس، باعث تقویت پوست و مو و تحکیم مفاصل می شود.

ما در این مبحث قصد داریم نکاتی را به شما آموزش دهیم تا با خیال آسوده به خرید سینی مسی بپردازید، پس با ما همراه باشید:

  • در اولین قدم بهتر است به ظاهر کار دقت کنید. معمولا سینی مسی اصل رنگی قرمز درخشان و براق دارد که نشان از خلوص مس به کار رفته در آن است. اما سینی مسی غیر اصل به رنگی مایل به زرد مات دارد و جنس به کار رفته در آن ها ترکیبی از مس و برنج است.
  • قیمت این محصول خیلی مهم است وقیمت بالای آن نشان می‌دهد که در این محصول از مس زیادی استفاده شده پس سنگین تر است.
  • برای داشتن خرید باکیفیت به درخشندگی و شفافیت محصول دقت کنید شفافیت زیاد نشان دهنده کیفیت و اصل بودن ظروف است.
  • دست ساز یا ماشینی بودن معمولا سینی که ساخته دست باشد ارگانیک و زیبا تر است.
  • بدنه سینی باید کاملا سالم و بدون له شدگی باشد.

شرکت پخش انواع سینی مسی حکاکی شده

شرکت پخش انواع سینی مسی حکاکی شده همان طور که گفته شد سینی مسی حکاکی شده از دیگر ظروف مسی فروش بهتری دارد؛ به همین دلیل شرکت پخش انواع سینی مسی حکاکی شده در تلاش است برای ساخت این ظرف از مواد اولیه مرغوب و درجه یک استفاده کند و همچنین از بهترین و ماهرترین طراحان برای زدن طرح روی سینی کمک بگیرد تا سینی مورد پسند مشتریان را در اختیار آنها قرار دهد. سینی مسی حکاکی شده تولید شده در ایران برای توریست هایی که به ایران سفر می‌کنند بسیار جذاب است و با خرید این شی زیبا آن را به یادگار به شهر خود می برند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما