مرکز صادرات سینی مسی شیک

استان اصفهان در کشور ما مهد هنر است، انواع و اقسام هنرهای سنتی زیبا و چشم نواز در این استان وجود دارند که حتی طرفدارانی از سایر کشورهای دیگر نیز دارا می باشند، یکی از محصولاتی که بر روی آن از هنر میناکاری اصفهان استفاده شده است سینی مسی گرد می باشد.

مرکز صادرات سینی مسی شیک میناکاری شده این محصولات را در ابعاد و مدل های مختلف در بالاترین کیفیت ها به بازار داخلی و خارجی عرضه می کند، زیبایی منحصر به فرد این سینی ها سبب شده تا میزان صادرات آنها به کشورهای خارجی افزایش پیدا نماید.

مرکز صادرات سینی مسی شیک

انجام میناکاری روی ظروف مسی

انجام میناکاری روی ظروف مسی میناکاری یکی از هنرهای اصیل ایرانی است که استفاده از آن در انواع ظروف مختلف و محصولات دیگر رایج می باشد، استفاده از میناکاری روی ظروف مسی بسیار حرفه ای انجام می گردد که این باعث می شود سینی زیبایی خاص و شگفت انگیزی پیدا نماید.

میناکاری ظروف مسی توسط افراد ماهر در این زمینه انجام می گردد به همین دلیل دقت بالایی بر روی این امر گذاشته می‌ شود تا مینا کاری انجام شده کاملا دقیق و ظریف انجام شود و به این ترتیب ظروف مسی خارق‌ العاده ای حاصل گردند.

میناکاری انجام شده روی ظروف می تواند رنگ بندی و همچنین طرح های فراوانی داشته باشد، مشتریان می توانند به صورت سفارشی نیز تقاضای میناکاری را داشته باشند و طرح مورد نظر خود را بر روی ظروف مسی پیاده نمایند.

در هنگام انجام میناکاری بر روی این ظروف ابتدا نقش مورد نظر بر روی ظرف کشیده می‌ شود تا میناکار از روی آن بتواند اقدام به پرداخت و براق نمودن طرح ها نموده و این ظروف را ایجاد کند.

مدت زمان انجام میناکاری بر روی این ظروف کاملاً بستگی به نوع طرح و همچنین اندازه ظرف دارد، هر چه نوع طرح ظریف تر و ریزتر باشد مدت زمان بیشتری طول می کشد تا بر روی ظرف پیاده گردد، هرچه ظرف بزرگتر باشد زمان انجام میناکاری نیز بیشتر خواهد گردید.

عرضه کنندگان سینی مسی شیک

عرضه کنندگان سینی مسی شیک عرضه کنندگانی که اقدام به عرضه ظروف مسی می‌ نمایند سعی می‌ کنند تا شیکترین و جدیدترین مدل های این سینی ها را به مشتریان خود عرضه کنند، عرضه کنندگان در این راستا سعی می‌ کنند تا سینی های باکیفیت را از تولید کنندگان معتبر داخلی که در زمینه تولید سینی های مسی و سایر ظروف دیگر تجربه بالایی دارند تهیه کنند.

عرضه کنندگان سینی های مسی این ظروف را در در سراسر کشور با مناسب ترین قیمت ها و بالاترین کیفیت ها به صورت عمده عرضه می کنند، عرضه کنندگان نیاز مشتریان خود را در سراسر جهان در هر نقطه‌ ای که باشند تامین می‌ نمایند.

مرکز عرضه ما توانسته است تا به اکنون با عرضه شیک ترین انواع سینی مسی شکارگاه در تعداد بالا در اندازه های مختلف نظر مشتریان را به محصولات خود جلب نماید، اکثر مشتریانی که از مرکز عرضه ما موفق به خریداری این محصولات شده اند از زیبایی طراحی و قیمت مناسب و کیفیت بالای آن رضایت کامل را داشته اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما