مرکز صادرات سینی مسی میناکاری شده

سینی مسی میناکاری شده جمع نمونه ها و اقلام پر نقش و نگار می باشد که با طرح های بسیار زیبا و جذاب تولید شده و برای مجالس و مهمانی ها بیشترین کاربرد را دارد.

مرکز صادرات سیمی میناکاری شده مسی بهترین و مرغوب ترین نوع این محصول رابه برای صادرات به بازارهای داخلی ارسال می‌کند. سایت ما در نظر دارد این محصولات زیبا با نقش و نگار های جذاب را با قیمت تولیدی به مصرف کنندگان محترم عرضه نماید.

مرکز صادرات سینی مسی میناکاری شده

مشخصات سینی مسی میناکاری شده

مشخصات سینی مسی میناکاری شده یکی از هنر های سنتی و اصیل ایرانی هنر میناکاری می باشد که امروزه در مناطق مختلف کشور عزیزمان ایران توسط استادان ماهر و کاربلد صورت می‌گیرد. ظروف مسی، برنج، قلع و…. از جمله ظروف هایی که هنر میناکاری بر روی آن توسط هنرمندان ما هر صورت می گیرد هنرمندان با استفاده از اشکال های مختلف و زیبا تمامی هنرهای خود را بر روی این ظروف پیاده کرده و جلوه ای زیبا و خاص بر روی ظروف مختلف ایجاد می کنند.

سینی مسی مرغوب میناکاری شده یکی از انواع ظروف رفدار و بسیار زیبا می باشد که هنر مینا‌کاری به نحو احسن بر روی آن توسط استادان ماهر صورت می‌گیرد. این سینی دارای مشخصات و خصوصیات بارزی می باشد که در این بخش به بررسی آن می پردازیم یکی از این خصوصیات و مشخصات مهم این ظروف طرحها و نقوش بسیار جذاب و دیدنی آن می باشد این سینی از نقوش مختلف با طرح های مختلف در رنگ بندی های متنوع تولید می شود.

اندازه و سایز های مختلف سینی مینا‌کاری یکی دیگر از مشخصات آن می باشد هنرمندان این ظروف را با بهترین کیفیت و مرغوبیت و با استفاده از زیباترین طرح ها را تولید کرده با پیاده کردن هنر میناکاری بر روی آن ظرافت و زیبایی خاصی به آن می بخشند. این سینی از نظر ضخامت کاملاً یکنواخت بوده و هیچ گونه ترک‌خوردگی و یا حباب بر روی آن دیده نمی شود. حالت شفاف و براق درجه یکی دیگر از مشخصات این محصول می باشد.

بررسی قیمت روز سینی مسی میناکاری شده

بررسی قیمت روز سینی مسی میناکاری شده اگر میخواهید قیمت روز سینی مسی میناکاری شده را مورد بررسی قرار دهید کافی است به وب سایت ما مراجعه نموده از تمامی قیمت های مناسب و مقرون به صرفه این محصولات بهره‌مند شوید. کارشناسان ما در نظر دارند انواع ظروف مسی میناکاری را در بهترین و مرغوب ترین کیفیت با بهترین و زیباترین نقش و نگار در انواع مختلف مانند سینی مسی برنج خوری، سینی مسی با پایه چوبی، لیوان میناکاری شده و…. را به نحو احسن به مصرف‌کنندگان معرفی نمود و با قیمت تولیدی این محصولات را در اختیار مصرف کنندگان و خریداران محترم می گذارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما