مرکز صادرات لیوان مسی اصل

یکی از صنایع دستی قدیمی و محبوب کشور ایران که از گذشته تا به امروز مرسوم بوده هنر مسگری است که با این عمل می توان انواع ظروف های مختلف از جمله لیوان مسی را تهیه کرد چرا که برای بدن خواص های بی نظیری داشته است. امروزه با توجه قرار گرفتن این محصول در میان عده ای از افراد باعث شده مرکز صادرات لیوان مسی اصل را با طرح های متنوع و کیفیت عالی به بازار های گوناگون ارائه و عرضه کرده اند تا همگان برای سلامت فردی خود مورد استفاده قرار دهند.

مرکز صادرات لیوان مسی اصل

خواص نوشیدن آب با لیوان مسی

خواص نوشیدن آب با لیوان مسی امروزه لیوان مسی با داشتن طرح های جالبی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته اما بسیاری از افراد از خواص نوشیدن آب درون این لیوان ها اطلاعی ندارند، حال قصد داریم خواص نوشیدنی آب با لیوان مسی را برایتان بازگو کنیم تا بیشتر با این محصول فوق العاده آشنا شوید و علاوه بر آن به سلامت خود اهمیت دهید.

  • لیوان مسی با داشتن ماده ای که درون خود دارد موجب شده از پیری زودرس جلوگیری کند به دلیل آنکه دارای مقادیر زیادی آنتی اکسیدان بوده و برای جوان سازی، بازسازی پوست عالی است.
  • ملاتین موجود در مس برای بهبود زخم ها مناسب است و علاوه بر آن از پوست شما در برابر نور خورشید محافظت می کند.
  • برای بهین سازی مشکلات گوارشی مناسب است و موجب شده هرگونه گاز و سموم بدن شما را دفع می کند و از همین نظر برای هضم غذا و بهبود معده بسیار عالی است.
  • هنگامی که شما با لیوان مسی آب می نوشید باعث می شود تا سطح متابولیسم بدن شما افزایش یابد و در نتیجه به کاهش وزن شما بسیار کمک می کند.
  • همچنین برای عملکرد مغز فوق‌العاده است زیرا با داشتن میالین در مس رقص به سیستم عصبی مغز شما کمک فراوانی می کند که باعث می شود شما از سلامت کافی برخوردار شوید.

اینها بخشی از خواص لیوان مسی دسته دار بود شما عزیزان میتوانید برای تاثیر مثبت بدن خود و افزایش سلامتی تان از این محصول در خانواده خود مورد مصرف قرار دهید.

آشنایی با تولیدکنندگان لیوان مسی اصل

آشنایی با تولیدکنندگان لیوان مسی اصل

ایران هنر دستی قدیمی اش از هنر مسگری بوده و همانطور که اشاره کردیم از این موارد ظروف های بسیاری از جمله لیوان به عمل می آید و همچنین زنجان جزو اولین استان های ایران بوده که در این صنعت و هنر نقش بسزایی داشته و از همین نظر بسیاری از استان ها و شهرستان ها نیز در این حرفه مشغول به فعالیت هستند. اما باید بگوییم زنجان به دلیل کهن‌ترین تولید کننده لیوان مسی طرح دار بوده که بخشی از صادرات را برعهده دارد به طوری که محصولاتش را بسته بندی کرده و به انواع کشورهای همسایه عرضه کرده است تا همگان بتوانند از این محصول زیبا و پر خاصیت خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما