مرکز عرضه بشقاب مسی پایه دار

بشقاب مسی پایه دار یکی از نمونه های پر فروش و زیبای انواع ظروف مسی است که غالباً برای پذیرایی در نظر گرفته می‌ شود و موجب زیباتر شدن سفره های پذیرایی می شود. مرکز عرضه بشقاب مسی پایه دار متنوع ترین طرح این بشقاب ها را در لیست فروش خود قرار داده است تا با تامین تنوع بالا از این محصول سلایق مختلفی را به سمت خود بکشاند و میزان فروش بشقاب مسی پایه دار را افزایش دهد.

مرکز عرضه بشقاب مسی پایه دار

با انواع مدل بشقاب مسی آشنا شوید

با انواع مدل بشقاب مسی آشنا شوید ظروفی که جنس فلز مس تولید می‌ شوند زیبایی ظاهری فوق‌ العاده‌ ای دارند و امروزه در بازار جزو پر فروش‌ ترین ظروف فلزی به حساب می‌ آیند. در واقع یکی از مهم ترین عناصر زیبایی ظروف مسی رنگ درخشان و قرمز رنگ بدنه آن ها است.

بشقاب های مسی یکی از انواع ظروف مسی هستند که در مدل های متنوع تولید می‌ شوند. به طور کلی انواع مدل های بشقاب مسی از لحاظ نوع کارکرد در دو مدل دکوراتیو و ظروف پذیرایی مسی تقسیم‌ بندی می‌ شوند. یکی از مدل های دکوراتیو بشقاب های مسی به عنوان بشقاب مسی شیرازی در بازار مسگری شناخته می‌ شود.

  • بشقاب‌ های مسی شیرازی در واقع به بشقاب های مسطحی گفته می‌ شود که در سطح این بشقاب ها هنر میناکاری در ظریف ترین شکل ممکن پیاده شده است و ترکیب رنگ آبی طرح های میناکاری با بدنه قرمز رنگ بشقاب مسی یک هارمونی جذابی ایجاد کرده است که چشم هر بیننده‌ای را به خود جذب می‌ کند. بشقاب مسی شیرازی هنگام قرار گرفتن در فضا ردپایی از فرهنگ و هنر ایران را بر جای می گذارد و موجب زیباتر شدن فضا می شود.
  • به یکی از نمونه های پر کاربرد بشقاب های مسی که قیمت ارزانی نسبت به نمونه های دکوراتیو دارند، بشقاب مسی خام گفته می‌ شود. این بشقاب ها صرفاً به منظور پذیرایی و صرف غذا مصرف می‌ شوند و از این بابت به آن ها بشقاب خام مسی گفته می‌ شود که در سطح آن ها چکش کاری و کنده کاری جهت زیباتر شدن و دکوراتیو شدن این بشقاب ها صورت نگرفته است و تنها به جهت صرف غذا تولید شده اند و ارائه می‌ شوند و شکل ظاهری بسیار ساده ای دارند.

برترین مراکز فروش بشقاب مسی پایه دار

برترین مراکز فروش بشقاب مسی پایه دار بشقاب های مسی پایه دار نیز نمونه دیگری از بشقاب های پذیرایی مسی هستند که غالباً این بشقاب ها موجب زیباتر شدن سفره‌ های پذیرایی می‌ شوند. انواع ظرق های مسی پایه دار شامل بشقاب‌ های میوه خوری، شکلات خوری، آجیل خوری و غیره می باشند که در زیباترین طرح ها و در ظرافت کامل تولید شده و زیبایی منحصر به فردی دارند.

برترین مراکز فروش بشقاب مسی در واقع مراکزی است که نمونه های زیبا و منحصر به فرد این بشقاب ها را با کیفیت فوق العاده بالا و قیمت مناسب در ویترین فروش خود در نظر می‌ گیرد و متنوع ترین طرح از این ظروف را به مشتریان معرفی می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما