مرکز پخش جام مسی میناکاری

ظرف مسی یکی از زیبا ترین ظرفی است که امروزه به دلیل طرح و مدلدهای جدید طرفدار زیادی پیدا کرده است که میدتواند هم جنبه مصرفی داشته باشد و هم جنبه تزئینی. مرکز پخش جام مسی میناکاری این محصول را با بسته بندی مناسب به دست خریدان این محصول می رسانند و این محصول در فروشگاها و مراکز خرید به نمایش گذاشته می شود. کار این مراکز می تواند به صورت اینترنتی از طریق سایت مورددنظر ما صورت بگیرد.

مرکز پخش جام مسی میناکاری

مهم ترین مشخصه جام مسی اصل

مهم ترین مشخصه جام مسی اصل مس یک نوع فلزات به حساب می آید که نسبتا از قیمت مناسبی نسبت به بقیه فلزات برخوردار است .مس از گذشته تا به امروز مورد توجه بسیار زیاد فراد قرار گرفته است در گذشته بیشتر برای طبخ غذا موردداستفاده قرار می گرفت و همچنین بیشتر ظرف ها مسی بود که می توان ب سینی بزرگ مسی، آفتابه های مسی، قابلمه، دیگ های خیلی بزرگ برای پخت حلیم و سمنو و خیلی غذاهای دیگر نام برد. ولی امروزه به دلیل وجود ظرف های مانند چدن، تفلون، استیل، و همچنین گرانیت استفاده از این ظرف مسی بسیار محدود شده است و بیشتر جنبه تزئینی دارد قبل تر ها جام‌ مسی ارزان بود ولی امروزه با افزایش اندکی قیمت تغییر کرده است. انواع ظروف مسی می توانیم جام مسی را نام ببریم که امروزه به عنوان دکور بیشتر مورد استفاده قرار گرفته است برای خرید این محصول باید به مشخصات این محصول توجه کنیم که در اینجا به تعدادی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

در ظرف مسی مهمترین چیزی که اول از همه توجه بیننده را به خود جلب می کند روش چکش کاری است این چکش کاری بسیار مهم می باشد و در کیفیت این ظرف تاثیر می گذارد. چکش کاری باید منظم و در یک ردیف باشد و باهم در یک خط انجام شود که علاوه بر زیبای ظاهری ظرف به کیفیت آن هم کمک می کند.به دلیل اینکه در جام ها ی مسی از مایعاتی مانند نوشابه و یا نوشیدنی های گاز دار استفاده می شود از این رو جام اصل باید حتما داخل آن قلع به کار رفته باشد زیرا این مواد باعث می شود مس داخل ظرف با مایعات اسیدی ترکیب نشود

بیان چگونگی تولید جام مسی میناکاری

بیان چگونگی تولید جام مسی میناکاری انواع جام مسی در زندگی روزه مره بسیار کاربرد دارد. کسی که جام مسی را تولید می کند ّبه آن مسگر گفته می شود که از اسمش کاملا پیداست و این شغل بسیار سخت و زحمت زیادی می خواهد تا از یک ورقه مسی ظروفی به این زیبای ساخته شود. ساخت جام های مسی مراحلی دارد که در اینجا به آن اشاره خواهیم کرد:

اول از همه باید بگوین که جام های مسی از ورقه های مسی بسیار با کیفیت ساخته می شود به طوری که مقداری از این ورقه ها را به اندازه نیاز برام جام برش می زنیم و بعد با استفاده از وسایل مخصوص به آن فرم و حالت می دهند. مرحله بعد که بسیار مهم می باشد این ورقه فرم گرفته شده را جوش می دهند تا اجزای آن به هم وصل شود.

پس تا اینجا ظروف فرم داده شدو همچنین جوش خورد و نصف مرحله ساخت انجام شود بعد از این مراحل جام مسی را با اسید مخصوص می شویند و دوباره آن را بر روی حرارات به صورت چرخشی قرار می دهند و از یک پودری به نام لحیم استفاده می کنند و بر روی جام می ریزند تا این جام به رنگ سیاه در بیاید. بعد از ان مرحله چکش کاری می باشد که توسط مسگر انجام می شود و بعدی کنده کاری است به صورت که در موقع لزوم طرح بر روی جام کنده کاری می شود.مرحله بعدی که می توان گفت بسیار مهم و حیاتی است قلع کردن ظروف می باشد به طوری که یک پنبه را به قلع آغشته کرده و به بدنه های ظرف می کشیم و به این ترتیب ظرف ما قلع کاری می شود. مرحله آخر و نهایی کارشستشو با آب سرد و بسته بندی می باشد.

بازار فروش جام مسی میناکاری ارزان

بازار فروش جام مسی میناکاری ارزان از آن جای که امروزه افراد به ظرف های سنتی علاقه بسیار زیادی پیدا کرده اند و قیمت جام مسی نسبت به بقیه وسایل تزئینی خانه ارزانتر می باشد. در نتیجه بازار فروش خوبی را برای تولید کنندگان زحمت کش این محصول به وجود آورده اند به طوری که در تمام خانه های ایرانی یک یا چند وسایل از این جنس ملاحضه خواهیم کرد. این محصول علاوه بر ارزان بودن آن کیفیت و خواص بسیار زیادی دارد که توانسته بازار خوبی داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما